Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszok a barátnőmre?

Jogosan haragszok a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Szóval többször kaptam/kapok tőle olyanokat, hogy "semmiben sem vagy jó" "béna vagy" meg hülye meg nyomi stb., nyilván ezeket humoros tálalásban. Illetve van hogy rámver,megüt stb. Ami nálam most kiverte a biztosítékot, hogy egyszer csak random megpofozott elég erősen. Most nagyon haragszok rá és nem is akarom látni dehát osztálytársam szóval... Szerintetek mit kéne tennem? Amúgy jó barátnő meg minden de ezt utálom benne.
2019. dec. 9. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó barátnő csak megpofoz és sérteget xD

Én szerintem ő nem a barátnőd. Egyértelműen egy nyominak tart téged aki a szeméttel egyenlő és kilehet használni ha szükséges. Nem is értem ezek után, hogy lehet még jó barátnőnek hívni.

2019. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk. De már mindegy, elb.sztad.


Nem normális a csaj, bántalmazó személyiség, csak burkoltan.

2019. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!