Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érezhetett a rég nem...

Mit érezhetett a rég nem látott cimborám barátnője, hogy a csávó profiljáról írt nekem? Privát beszélgetésről van szó, miért szól bele egyáltalán és mit képzel az ilyen nő magáról? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Összefutottam egy általános iskolás cimborámmal, akit már rég nem láttam. Beszélgettünk, munka, nők, stb. Aztán facebook-on elmondtam neki az én sztorimat egy nővel kapcsolatosan, hiszen kíváncsi voltam a véleményére és a tanácsára. Hozzáteszem, hogy rég nem találkoztam és beszéltem vele, csak a beszélgetésünk ihletett meg arra, hogy megkérdezzem tőle, hogy mit gondol erről az egészről.


Ma ránéztem facebook-ra és a 19 éves csaja az ő profiljáról írta nekem, hogy ő....barátnője és szerinte hagyjam békén a csajszit, mert egy szerencsétlen vagyok és írjam ki gyakorikérdések.hu-ra, hátha többen válaszolnak.


Most ez komoly?

1. Privát beszélgetés. Semmi köze sincs semmihez sem.

2. Nem tudja, hogy ki vagyok, soha nem is látott, nem is ismer.

3. Miért szól bele, kinek képzeli magát? Azt hiszi, hogy kíváncsi vagyok az ő véleményére?

4. Komolyan képes volt a csávó profiljáról írni nekem?


Ebből nekem az jött le, hogy nő uralom van náluk és a csaj befélti a csávót mindenkitől.


Csalódtam benne! Egy privát beszélgetés és arra jövök haza, hogy a csaja írt nekem. A nő fenn hordja az orrát, ebből is látszik. Semmi rosszat nem csináltam.



2019. dec. 10. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"egy szerencsétlen vagyok és írjam ki gyakorikérdések.hu-ra, hátha többen válaszolnak."

és erre kiírod gyakorikérdésekre xD szard le amúgy az ilyen primitíveket.

2019. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy lesz! :D
2019. dec. 11. 15:07
 3/3 anonim válasza:
fogykos Xd
2020. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!