Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért álmodom mindig vele és...

Miért álmodom mindig vele és hogyan tudnék "leszokni" róla?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, aki nagyon közel állt hozzám, de másfél éve nem tartjuk a kapcsolatot, összevesztünk. Szerintem egy normális ember ennyi idő után már simán lezárja magában a dolgokat és elengedi, de úgy tűnik nekem nem megy. Az álmaim 90%-a arról szól, hogy kibékülünk, szóval biztos azért álmodok vele, mert nagyon hiányzik, bár ébren ezt az érzést próbálom elnyomni magamban. Néhány hónapja próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, írtam neki egy üzenetet, amire nem jött semmi válasz. Ezzel abszolút jelezte, hogy köszöni szépen, de nem kér belőlem. Hogyan tudnám őt ténylegsen elengedni? Volt/van egy millió rossz tulajdonsága, de ezekkel együtt is hiányzik. (pl. sokat hazudik) Mindig próbálom meggyőzni magam arról, hogy jobb az életem mióta nem a részese, ami igaz is, de ezek az álmok akkor is gyakran előjönnek.

24/L


2019. dec. 11. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álom és az álmodozás (ábrándozás) között nagy különbség van. Az álom, ami a te esetedben van, ha jól értem, egy nagyon fontos dolog. Így dolgozol, dolgoznál fel egy traumát, bár ezek szerint ez kevés, pláne, hogy ezt próbálod elfojtani.


Nem tudom, hogy mi volt a levélben, és hogy mi van az álomban, ha gondolod írj privátban, és akkor úgy válaszolok.


Az biztos, hogy nagyon kötődsz hozzá valamiért, valószínűleg mert nem tudtad feldolgozni az egészet. Lehet, hogy ezt már nélküle kell megoldanod: ha ő ebben nem partner, akkor tudomásul kell venned, és magadban kell ezt lerendezni. Megbocsátani magadnak, neki, levonni a tanulságot és továbblépni, felismerni a lehetőségeket, elengedni a múltat, élni a mában, és nyitni a jövő felé.

2019. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!