Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan pártoljak át a nem is...

Hogyan pártoljak át a nem is annyira legjobb barátnőmtől egy másik osztálytársamhoz, akivel jobban meglennék? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Szóval a jelenlegi nem is annyira legjobb barátnőmmel az év kezdetén és óta rengeteget romlott a barátságunk (kb. másfél éve vagyunk nagyon jóban). Már ottalvásokkal is alig lehet helyrehozni, bár nem tudom, hogy ő érzékeli-e ezt, de egyébként még mindig tök jóba vagyunk, páros munkában mindig együtt vagyunk, szünetekben meg aligha, sőt ő eléggé húz mások felé. De igazából én is, van egy barátnőm, akivel szerintem nagyon jól meglennénk, mert több közös témánk lenne. A mostani legjobb barátnőmtől nem szívesen vesznék össze, inkább csak eltávolodnék tőle és mással barátkoznék. Szerintetek mit csináljak? Egyáltalán eltávolodjak tőle? A válaszokat előre is köszönöm és azt is, hogy ezt végigolvastad.

2019. dec. 11. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egyszerre két legjobb barátnőd? Mindkettőt megtartod legjobb barátnőnek és akkor nem kell választanod közülük. Mindenkit ugyanúgy szeretni kell, ne tegyél különbséget ebből a szempontból az emberek között. Legyen minden lány a legjobb barátnőd és minden fiú a legjobb barátod, vagyis egyáltalán ne legyenek ellenségeid mert az senkinek sem jó. Mindenkivel barátkozz, akkor lesz boldog mindenki... :-)
2019. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tini problèmàk :)

Nem akarlak elkeseríteni, de majd gimiben/középsuliban az ilyen barátsàgok fele tönkre megy.

Tudom milyen ez a helyzet. Én is átéltem.

Most màr nem visszagondolva, nem paràznék úgy rà a dokgokra, és megbeszélném a baràtnőimmel a dolgot.

Ha a másikkal jobban elvagy, akkor vele legyél. Azt tedd ami neked a legjobb.

Nem muszàj a másikkal megszakítani a kapcsokatodat!

2019. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugy érzem hogy a legjobb barátnőm is ezt akarja csinálni velem... remelem nem pont te vagy! Mi a keresztneved?
2019. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

,,Ugy érzem hogy a legjobb barátnőm is ezt akarja csinálni velem... remelem nem pont te vagy! Mi a keresztneved?"


végül ő volt?

2021. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!