Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátommal?

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy barátom akivel nagyon jóba vagyok. Nem olyan rég történt egy kis baj az hogy van nekem egy ps4-em és a Ps4 Controllerét véletlen ősszetőrte (Konkrétan földhőz baszta). Nem voltam mérges mert azért voltak már ilyen dolgok velem is (Nem is kellet kifizetnie neki én vettem egy másikat) Megbocsájtottam neki, és igy minden oké. Aztán eltelt egy kis idő aztán megin át jött hozzám (Ekkor már volt másik ps4 Controllerem) És azt is elkezdte odavágni meg ilyenek (Közben egyébként a Dark soulsal játszott😂) mondtam neki hogy fejezze már be meg ilyenek. Egy kis idő eltelt és megint elkezdte (Itt már nagyon mérges voltam) Azóta is haverok vagyunk. De én nem szeretném ha tőbbé átjönne hozzám mert csak a bajt csinálja. Tegnap rám írt hogy szeretne átjönni de én úgye ezt nem akarom. Szerintetek mit kamuzzak be neki? Dolgom van? Haveromhoz megyek? Vagy valami ilyesmi. Vagy jobb lenne ha elmondanám neki hogy nem akarom hogy átjöjjön?

2019. dec. 12. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elég jó eséllyel a fején vertem volna szét azt, ami még megmaradt a kontrollerből!
2019. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
Csak mondd el neki h ne qrja szét a cuccaid.
2019. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki sokszor amikor itt volt nálam de ő egyszerüen nem hallgat rám.
2019. dec. 12. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzon magával controllert, - azzal játszhat vagy azzal, ami a lába között van és vele egyidős!
2019. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!