Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A karácsonyi üdvözleteket...

A karácsonyi üdvözleteket e-mailben ki mikor szokta küldeni? Én 23. estére vagy 24. reggelre gondoltam.

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
24-én reggel.
2019. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

23-án délután.

Üzletfeleknek már 20-22. között akár.

2019. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy ez szokás, vagy hovy kinek kéne emailt küldeni.
2019. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 25 reggel - amikor már végre vehetek egy nyugodt, mély levegőt, már ünnepeltem a családdal, kialudtam magam, béke van, van időm és nyugodt idegeim személyre szóló jókívánságokat küldeni - "szériagyártásban" küldözgetni, hogy "boldog karit", ennek nem látom értelmét.
2019. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szűzanyám, én nem szoktam küldeni, most mi lesz?

Azt a pár embert, aki a szívemnek kedves felhívom az ünnep alatt valamikor, vagy személyesen elmondom neki, ha karácsony közeli időpontban találkozunk, aztán ezzel kész is.

2019. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
25-26-án szokta az átlag. Amúgy ki email-ezik manapság barátok közt?
2019. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

24-én érdemes.


Tavaly Karácsonykor volt ebből cirkusz, azért mondom.


Bár Facebook-on, de sokan kiírták 23-án, hogy mindenkinek boldog Karácsonyt kívánnak. Utána meg sokan kifejezték a nem tetszésüket, hogy Karácsony nem 23-án van, minek kellett előre írniuk.


Abba nem igazán gondolnak bele az emberek, hogy esetleg valaki nem a neten lóg 24-én és 23-án nyugiban át tudja gondolni, hogy mit is írjon, még a 24-i vendégeskedés/vendéglátás, készülődés, kapkodás előtt.

2019. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Igen, tudom, hogy 24-e az nem Karácsony, hanem Szenteste)
2019. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

E-mailben sehogy.

Akinek boldog karácsonyt akarok kívánni, annak vagy megteszem személyesen, vagy felhívom telefonon, vagy küldök egy szép képeslapot!

E-mailben olyanokkal szokta kommunikálni, akikkel muszáj, vagy akiket nem szeretek, úgyhogy e-mailben nem küldözgetek semmiféle jókívánságot. :D

2019. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!