Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti honnan tudjá8tok, hogy...

Ti honnan tudjá8tok, hogy kivel vagytok haverok, kivel barátok és kivel csak simán az ismerősök?

Figyelt kérdés
Mi szerint tudjátok, vagy döntitek ezt el?

2019. dec. 12. 21:10
 1/4 gublug ***** válasza:
100%

Ez csak rajtad múlik és a te értékrendszereden. Senki sem erőltetheti rád a haverságát, barátságát, ha te nem érzed úgy.

Én mindenkinek kerek perec megmondom, hogy lassan ismerkedem, így aki barátjának nevez megmondom neki, hogy lassan a testtel mert én nem érzem úgy.

Ez nem azt jelenti, hogy nem kedvelem, hanem azt, hogy néhány személyiség típusban lassabban érik meg a gondolat, avagy a bizalmi érzés, hogy valakit barátnak nevezzen.

2019. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gublug ***** válasza:
100%

Tehát a bizalomról szól és a bizalmat nem lehet pikkpakk 1-2 nap alatt megszerezni.

Ki kell érdemelni.


A barátság pedig nem egy szerep amit el lehet játszani.

2019. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizalmi viszony oda-vissza.

Baráttal megosztjátok egymással a gondolatokat, érzéseket.

Haverral jól eldumáltok, de semmi bizalmas.

Ismerőssel csak hogy vagy jól vagyok...

2019. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam a legkönnyebb ez: nekem ilyenek nincsenek.
2019. dec. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!