Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elcsesztem a tini éveimet még...

Elcsesztem a tini éveimet még van remény magam behozni? 23/F

Figyelt kérdés
A probléma gyökere ott kezdődik, hogy későn érő típus vagyok. Ebből kifolyólag, mikor tini korszakomat éltem iszonyúan visszahúzódó személyiség voltam, aki kerülte a társaságot és ezáltal sok embert ellöktem magamtól, bár ennek volt oka is. Mert amikor rossz közegbe kerültem nem éreztem jól magam az iskolás éveim alatt és szó szerint a túlélés járt mindig a fejemben. De most kezdek ráébredni, hogy mekkora hibát követtem el, hogy nem nyitottam azok felé akik igazán megérdemelték volna. Bulizást azt alapjáraton kerültem is, mert nem vonzott. Inkább a kockák táborát képviseltem, de már kezdem unni, mert vannak barátaim nem arról van szó, hogy nincs, csak kevés. Ha meg szeretnék valamit kénytelen vagyok egyedül meglépni mindezt, eljárok ugyan ide-oda (sportolni, táncolni) De hiányzik az életemből az, hogy tartozhasson hozzám valaki, egy barátnő személyében. Most meg jön az újév meg az ünnepek és tiszta rossz passzban vagyok, még el is mennék buliba és hajlandó lennék változtatni magamon, de egyedül a lélek se visz rá.. Mert mikor megfordulok közösségekben, mindig azt látom, hogy családdal, barátokkal és barátnőkkel vannak emberek körül véve. Én meg ott egyedül vagyok egymagam mint egy számkivetett. Próbálok nyitni, de idáig olyanokkal sikerült szóba elegyednem lányok terén akikkel nincs senki, mert úgy jobb ismerkedésbe belekezdeni, mint vadidegenül egy társasághoz hozzá szólni az nem megy nekem. A külsőmmel nincs gond, csak az önbizalmam egy selejt. Most is céltalanul azt böngészem hová kéne elmenni, milyen események vannak és belevetni magam, de aztán ráébredek hogy az mégse az én közegem. De akkor is muszáj leszek, mert nem akarok 30 meg 40 évesen is egyedül szerencsétlenkedni, hogy semmi tapasztalatom párkapcsolat terén. Voltak szerelmeim meg barátnőim életem során, nem arról van szó hogy nem. De vagy egy idő után távol kerültünk egymástól, vagy nem működött köztünk ami kellene, így meg bánt hogy nem volt még szerencsém e terén se :( Szerencsére olyan karrierem lesz hamarosan, ahol közvetlenebb leszek emberek közelében, így lehet még ez is ad némi motivációt.

2019. dec. 13. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ellentmondást érzek ebben a mondatodban:

" Próbálok nyitni, de idáig olyanokkal sikerült szóba elegyednem lányok terén akikkel nincs senki, mert úgy jobb ismerkedésbe belekezdeni, mint vadidegenül egy társasághoz hozzá szólni az nem megy nekem."

Ezt akartad írni?

2019. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó kicsit mellé fogalmaztam. Annyi a lényeg, hogy az ismerkedésem nem volt még valami sikeres idáig.
2019. dec. 13. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Nincs elveszve semmi. Ismerkedj.

A módját megtalálod sok-sok ilyesfajta kérdésekben itt a Gyik-en: "Hogyan ismerkedjek?" és hasonló kérdésekben.

2019. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ami késik nem múlik, Isten majd összehozza neked, csak kérd majd tőle is a segítséget.. Tényleg.
2019. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!