Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudok rajta segíteni?

Hogy tudok rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyjából tavaly lyenkor megismertem egy lányt akivel nagyon jól összebarátkoztunk. Mondhatni legjobb barátok lettünk. Volt egy időszak amikor nagyon összemelegedtünk, többször lefeküdtünk egymással, de végül nem lett belőle semmi, mert kihátrált. Ezt kovetoen egy ideig nem sokat beszeltunk. Egy ideje megint elkezdtünk beszélgetni és mint kiderült nagyon rossz állapotban van, nagyon depis. Azt tudni kell róla, hogy ez előtt is az volt, nincs megelégedve magával semmi téren (nincs oka rá), ideje nagy részét tanulással tölti, nagyon ritkán mozdul ki kikapcsolodni.

Hogyan tudnák segíteni neki, hogyan tudnám felviditani? Nem tudom jó ötlet-e kettesben programot csinálni, nem akarom azt hidje hogy szeretnék tőle valamit.

Adjátok tanácsot kérlek mit tegyek, mert szívem szakad meg, hogy szenved szegény.

20f / 20l


2019. dec. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Zavarjunk le egy éjszakát hárman.

27/F

2019. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h kene barmit is tenned. A legtobben falra masznak ettol az onkentes lelkisegely viselkedestol. Tudom, h a szandekod jo, de tartsuk meg a szemelyes hatarokat. Ne akarj senkit megmenteni, amig nem keri. Ha majd segitseget ker toled akkor segits. Amig viszont nem ker toled ilyet csak rontanal a helyzeten, hiszen olyanba avatkoznal bele amihez nincs kozod.
2019. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed elején írod, hogy többször lefeküdtetek egymással, most meg nem akarod, hogy azt higgye (és nem "hidje"!), hogy valamit akarsz tőle. Ez ellentmondás.

Csinálhattok közös programokat, de én inkább csoportos programokat ajánlok.

2019. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!