Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az összes emberi kapcsolatom...

Az összes emberi kapcsolatom kudarcba fulladt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben csalódtam a legtöbbször. Nagyjából 4-5 emberről van szó, akikkel baráti viszonyban voltam.

Magam sem tudom, milyen választ várok... De adhatnátok valami tanácsot, esetleg tapasztalataitokat megoszthatnátok, ha voltatok hasonló helyzetben.


19/F



2019. dec. 14. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Velem is ez van, a naaaagy gimis barátságok az érettségivel úgy eltűntek, mint szürke szamár a ködben :D pasik közül is sajnos rosszul választottam, a nagyon komoly(nak) hitt barátnőim is eléggé hátba szúrtak.

Én tanulópénznek veszem. Legközelebb alaposabban megfontolom, kibe fektetek energiát. Tenni nem tudok semmit, mivel az nem lenne fair, ha egy kapcsolatba (akár pár- akár baráti) én csak adok, de nem kapok.

2019. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agnessa Feldmann válasza:
50%

Ismerkedj, ismerkedj , ismerkedj !

Lehet, hogy a régi barátaidban csalódtál, de ne légy zárkózott és nyiss mások felé. Gondolom egyetemen, munkahelyen van kihez fordulni . :D

2019. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Járj sokat emberek közé és tanulj meg normális emberi módon kommunikálni. A számítógép zsinórjaiba gabalyodva nőttél fel, így ez kimaradt az életedből, még ha te nem is érzed úgy.
2019. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, az "ismerkedj" meg "járj társaságba" tanácsokkal a kérdező kitörölheti, ezt csak az értheti, aki volt ilyen helyzetben.


Kérdező!

Tanulsz, vagy dolgozol? Ha egyetemre jársz, viszonylag könnyebb valami társaságba kerülnöd, ha minimálisan nyitott vagy, lesznek haverjaid, akik "csak" haverok, de legalább nem csak a szüleiddel beszélgethetsz, lesz kivel eltölteni a szürke hétköznapokat. Segíthettek is egymásnak, jegyzőkönyvben pl.

2019. dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!