Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék bulizni menni de...

Szeretnék bulizni menni de nincs kivel mennem. Hogyan találhatnék olyan embereket, akikkel mehetnék?

Figyelt kérdés

Felnőtt suliba járok, de ettől függetlenül nincs idő, hogy másokkal ismerkedjek.

Akiket ismerek, azok mind egytől egyig visszamondja állandó jelleggel, tehát úgy érzem csak úgy vannak az ismerőseim között.

Mostanában nem járkálok el sehová, ahol tudnék ismerkedni és sehová nem is hívnak.

Szeretnék barátokat szerezni, akikkel ki lehet kapcsolódni.

Hozzá tenném, hogy nem ezen az oldalon szeretnék ismerkedni, csak tanácsot szeretnék kérni.

18/L


2019. dec. 14. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2019. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2019. dec. 14. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig ott szerintem van lehetőség bőven, amúgy azt tudom ajánlani, hogy menj el egyedül és próbálj úgy. Vagy az intertnetet tudom ajánlani még, esetleg utazás közben. De olyanokkal ismerkedni akik nem mondják le a bulit csak buliban lehet szerintem :D Én osztálytársaimmal szoktam járni
2019. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!