Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti eldobnátok egy barátságot...

Ti eldobnátok egy barátságot a szerelemért?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon régóta tetszik (senki sem tudja). Nagyon sokan észrevették, hogy az utóbbi időben közelebb kerültünk egymáshoz. Viszont ezzel a fiúval az egyik barátnőm kavart még régebben és nagyon szerette őt, ezért én úgy voltam vele, hogy hiába érzek a fiú iránt, nem jönnék vele össze, mert tudom hogy a barátnőmnek nagyon rosszul esne. Tegnap az egyik osztálytársam azt mondta, hogy szerinte én mindig a barátaim érdekeit helyezem előtérbe és nem a sajátomat és néha magamra is gondolhatnék. És ez elgondolkodtatott hogy lehet nem a barátnőm lelkivilágára kéne gondolnom hiszen azóta van egy stabil kapcsolata, és most gondolhatnék magamra is kicsit.


Így a háttér sztorit tudva, ti mit tennétek?!



2019. dec. 14. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így eleg komplikalt helyzet amugy (sztm)

Fugg attol mennyire vagy jóba a baratnoddel,illetve miota.

Mert en pl. inkabb hagynam a fiut, vagy max. megkerdeznem a baratnom, mit gondol.

Viszont, ha jo a baratsagotok, ugy is meg fogja mondani oszinten.

2019. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszélnek a barátnőmmel először is. De finoman celozgatva, hogy neki mi a véleménye.

Ha....

2019. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerelemért nem, csak az "igaziért" aki életen át tartó partner lehetne és ebben az esetben nem hiszem hogy erről van szó.


Szóval a barátságot választanám ebben az esetben.

2019. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oké szerette, kavartak, de azóta már mással van és boldog. Ha én lennék a helyében, engem nem zavarna a dolog. Nyilván más lenne egy igazán komoly, hosszú kapcsolatnál vagy egy házasságnál, de itt szerintem nem erről van szó, pláne, hogy továbblépett. Itt nem hiszem, hogy barátság ès szerelem közül kéne választani, de azért ha biztosra akarsz menni, kérdezz rá a barinődnél.
2019. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3


Mintha rá lenne írva mindenkire, akibe belezúgsz, hogy ő lesz életed partnere...

2019. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem kérnék olyan barátból akit zavarna a boldogságom, hiába kavart vele, mégse jött össze a dolog. Amúgy kavarni és szeretni nem ugyanaz, most akkor melyik? Meg csajt/pasit se jó úgy választani hogy le kelljen mondani egy barátról. Mert egészséges esetben ilyen sincs.
2019. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeret az ember az fontosabb.


Idősebb fejjel:


Akivel párkapcsolatod van az a fontosabb, hiszen vele osztod meg az életed, tested, lelked egy életen át.

Nem a barátnőddel...se mással.


Van olyan csaj ismim, aki eldobott egy barátságot és képzeld, mai napig együtt vannak 17éves koruk óta. (Lassan 10éve)


Neki megérte.


Az más ha nem úgy alakul pl számodra.

2019. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem egyet elkaszáltam már miatta. Nem bántam meg egyiket sem.
2019. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a párkapcsolataim tartósabbak, mint a barátságaim.
2019. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!