Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet neten ismerkedni,...

Hol lehet neten ismerkedni, barátkozni? 16/L Van valami jó oldal?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy ilyen kérdést, alá írva 2 angol oldal, ott magadról kellett irnod, és képet ki raknod és ki valaszthattad kiknek írsz. Esetleg azoknak a neve?

2019. dec. 15. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, az én spanom lehetsz
2019. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:
tinder ?
2019. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Penpalworld.com és Interpals. Valószínűleg azt a két oldalt láttad.
2019. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van konkrét oldal is erre, de igazából bárhol lehet, ahol lehet beszélgetni. Nekem itt is sikerült megismerni két jófej embert. De az igazi mégis csak személyesen. Hihetetlen, de igaz, én is megtapasztaltam, ha kedves vagy az emberekkel, megjegyzik és úgy fognak hozzád állni. Én is csak egy ember vagyok a sok közül, főleg a budapesti csúcsforgalomban, mégis megjegyeztek, felismernek, köszönnek, sőt az egyik már szinte barátjaként kezel.
2019. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Interpals? :)

Nekem itt jó párszor sikerült barátságokat kötnöm, szóval mindenképp érdemes ezen az oldalon is megpróbálni.

2019. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!