Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/nők! Nektek van meleg...

Lányok/nők! Nektek van meleg barátotok?

Figyelt kérdés

Ha igen, mióta? Mit szoktatok együtt csinálni, mennyire bízol meg benne?


Ha nem, szeretnétek? Miért lenne jó, ha lenne?


Kort írhattok, de nem kötelező!



2019. dec. 15. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Négy éve ismerem, de csak féléve tudtam meg, hogy meleg. Nem szoktunk kettesben menni sehova, különböző baráti programokra megyünk, például mozi vagy bowling.

Megbízom benne, mint barátban, de nem jobban, mint a legjobb barátnőimben. A bizalomnak semmi köze ahhoz, hogy meleg-e vagy sem.

18L

2019. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen,a legjobb barátom már lassan 20 éve.Csak 1 éve mondta el,de ez nem változtatott semmin,bár soha nem gondoltam volna :) Ritkán tudunk találkozni,de viberen aktív kapcsolatban vagyunk.
2019. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Évek óta. Elejétől fogva tudtam, hogy az.

A bizalom hogy jön ide? Attól nem tartok, hogy heteró lesz hirtelen és többet akar tőlem. :D ha erre gondolsz.

2019. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy meleg sosem lesz hetero, nem így értettem a bizalmat. :D

Úgy értettem, hogy mennyire nyílsz meg neki, mennyire avatod be az életedbe (ez a melegségtől teljesen független, viszont a barátságba beleszámít).

2019. dec. 15. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
van, már négy éve, bár "csak" internetes. de bármit megbeszélhetek vele, és ő is velem. amikor elmondta, hogy meleg, eleinte fura volt, de mostanra már tök természetes
2019. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Elvileg volt egy de váratlanul megcsókolt azóta se láttam...
2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, legalábbis nem tudok róla. És nem "szeretném", hogy legyen, mármint ha lenne egy meleg ismerősöm, akiben meglennének azok a tulajdonságok, amiket szeretek egy emberben és éppen meleg is lenne, lennék a barátja, de amúgy nem érzem úgy, hogy ne tudnám leélni a hátralévő életem egy meleg barát nélkül.
2019. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van, két éve. Virtuális, de mindent meg tudunk beszélni egymással. Dumálunk, és novellákat firkálunk a kedvenc sorozatunkról.

((Homofób közegben él, emiatt nagyon a "szekrényben" van.))

2019. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Nincs, és nem is szeretnék.

Fiatalkoromban volt egy meleg srác, akivel nagyon jóban voltam, de akkor még nem tudtam, hogy az. Egyetemen volt leszbikus barátnőm, róla köztudott volt. Ma már egyikükkel sem tartom a kapcsolatot.

A volt munkahelyemen volt egy meleg fiú, de egyáltalán nem bírtam.

2019. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, 2 éve ismertem meg, az elején nem tudtam csak sejtettem, hogy az, olyan fél év után mondta el. Kivételesen jó ember, aminek a melegségéhez nincs ugyan köze inkabb ahhoz hogy nem volt könnyű élete. Sokat beszélünk, általában kirándulni szoktunk együtt. Teljes mértékben megbízok benne.
2019. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!