Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha szívesen...

Mit csináljak ha szívesen elmennék bulizni, de egy másik baráti társaságom nem nézné jó szemmel?

Figyelt kérdés

Olyan osztályközösségben vagyok ahol minden csak a bulizásról szól de én cikinek tartom hogy még egy buliban sem voltam (16 éves lány vagyok) és amikor mondtam az egyiknek hogy szívesen elmennék akkor mintha megsértődött volna vagy én nem is tudom...

Nem akarok nagy bulis lenni, csak egyszer meg akarom nézni pár osztálytársammal milyen ez a szórakozóhely, de a legjobb barátaim nem nézik ezt jó szemmel.

Ha egyszer úgy adódna pár hét vagy hónap múlva hogy elmennék akkor titkolnom kellene hogy én elmentem valamikor oda... (amúgy a hely az semmi extra csak nagy dobra verik)

Mi lenne a legjobb megoldás? Vagyis ha elmennék egyszer akkor közöljem velük hogy elmentem vagy ne? Ha igen akkor hogyan?



2019. dec. 16. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem néznék jó szemmel hogy azt csinálod amit szeretnél akkor milyen barátok? Gondolom félnek hogy elveszítenek ha belépsz abba a világba, de ők nem akarnak menni inkább visszahúznak. Az ilyenektől én hamar megszabadulok, mert csak addig a barátaid amíg úgy viselkedsz ahogy nekik jó
2019. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rodi91 ***** válasza:
54%
Szerintem a barátaid is mennének,ha őket is hívták volna. Mivel téged hívtak őket meg nem,ez bántja őket. Szerintem hívd el őket is,ha nem akarnak menni,akkor mondd meg nekik,hogy szeretnél a barátjuk maradni,de te elmész bulizni. Ha ezek után nem barátkoznak veled,akkor nem is voltak a barátaid igazán.
2019. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek akarsz megfelelni: magadnak, vagy másoknak?
2019. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊 Mondták hogy egyszer mehetnénk buliba, csak éppen pár év múlva...

Én most akarok tinédzser lenni nem pedig pár év múlva, amikor már nem leszek az...

ŐK amúgy nem nagyon bulisok csak az egyik (a háromból) akinek van saját társasága akikkel bulizik

2019. dec. 16. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem abból áll az élet, hogy folyamatosan másoknak próbálunk megfelelni! Nem kell feladni az egyéniségedet, érdeklődési körödet csak azért, mert néhány ember húzza a pofáját! Tovább megyek: nem tartozik rajtad kívül senkire, hogy elmentél-e bulizni vagy sem! Annak illik elszámolnod személyes dolgokkal, aki neked kenyeret ad, - senki másnak!
2019. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!