Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Együtt buszozok az egyik...

Együtt buszozok az egyik iskolatársammal, de sosem szólunk egymáshoz, de mindig rámnéz mikor azt hiszi nem figyelek. --> ez már lehet az én agyam szüleménye. 😃 Mit tehetnék? (Fiúk vagyunk)

Figyelt kérdés
Már meguntam azt, hogy mindig látom a buszon ő is lát engem, és a zebránál állunk egymás mellett kukán... szeretnék ezen változtatni. Mit tehetnék? Persze lehet jönni azzal, hogy menjek oda és beszéljek vele... de nem olyan egyszerű, hisz ő az idősebb és milyen fura lenne, ha egyik nap csak úgy odaállítanék elé. Várom az ötleteket! Nem zárkózom el!

2019. dec. 17. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Attól hogy egy iskolába jártok attól még nem kötelezö mindenképp beszélgetni. Föleg ha közös téma sincs.
2019. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Mit tehetnél?

Mi lenne ha megszólítanád?


Lehet van közös téma.

Lehet nagy haverok lesztek.

2019. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1#.

Köszönöm, hogy leírtad a véleményedet , de azt gondolom nem túl kellemes minden regggel együtt utazmi valakivel egy buszom majd utána egymás mellett sétálni majd egymás mellett állni a zebránál majd megint egymás mellett sétálni majd megint a zebránál állni majd kinyitni egymásnak az ajtód, de köszi a véleményed!

2019. dec. 17. 22:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

megértem, hogy ennyi idő után kicsit fura lehet megszólítani (az nem számít, hogy idősebb), de nézd úgy, hogy nincs semmi vesztenivalód

esetleg kérdezd meg legközelebb, hogy szabad-e a mellette levő hely és utána meg dobj fel valami általános témát

abból, hogy erre hogy reagál, már látszik azért, hogy ő is szeretne veled beszélni, csak szintén nem tudta hogy kezdje el vagy jó neki a megszokott csendben mentek egymás mellett dolog

egy próbát mindenképp megér, rosszul nem sülhet el (legrosszabb esetben nincs kedve beszélgetni és megy minden a szokásos módon)

2019. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne tul kellemes, ez hulyeseg. En is egy utvonalon szoktam hazamenni a sulibol egyszerre nehany osztaly!tarsammal es nem beszelunk semmit. Az beszel a masikkal hazafele akik amugy is szoktak egymassal vagy akik egyutt mennek haza. Az, hogy most egy suliba jartok meg nem jelent semmit. Neki tuti nem lehet fura, ha o nem kezdemenyezett beszelgetest. Na meg az is lehet, hogy o csendben elmelkedve szokott a suli elott letezni es nem igenyli a dumalast
2019. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
En meg pont azokat az embereket utalom akik beleesnek abba a vegletbe, h muszaj allandoan pofazniuk, mert anelkul leszakad az eg vagy nem tudom. Ha csend van akkor mar kinosan erzik magukat...
2019. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem érted a góbéságot, minek űzöd? :D


Van abban valami meghitt, amikor csak úgy elvagy egy-egy jól bevált NPC környékén. A való életben meg az a hatalmas, hogy ugyanez tud kölcsönösen működni, a legnagyobb titokban is.

2019. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt bármi félreértés lenne nem akarom mindenképp erőltetni ezt a dolgot. Egyszerűen csak szeretnék adni neki egy esélyt csak nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Nem igazán vagyok jártas ezekben az odaszólok neki és akkor lesz ami lesz alapaon történő dolgokban. Valahogy szeretném átsiklani a kellemetlenebb részt, aztán lehet kialakul belőle vagy barátság féle, de lehet nem. Lehet utálkozni, de én inkább jobban szeretem a segítőkész embereket, mint az utálkozókat, mert miért írsz le valamit amivel az idődet húzod és a másiknak csak rosszat csinálsz vele. A magyartanárom fogalmazta meg érdekesen: ,, A vélemény olyan, mint a segglyuk mindenkinek van, de senki sem kíváncsi rá." Én viszont most azokra vagyok kíváncsi akik tényleg segíteni szeretnének.
2019. dec. 18. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg beszélgetni vele. Velem is ugyanez volt, csak mi lányok vagyunk. Volt egy sulitársam, akivel mindig ugyanott szálltunk fel a buszra, meg ugyanott szálltunk le (nyilván), sokszor ültünk egymás mellett, és szinte pont egymás mellett sétáltunk a sulihoz. Már nem tudom, hogy kezdődött, hogy beszélgetni kezdtünk, de emlékszem, előtte én is mindig arra gondoltam magamban, amikor megláttam, hogy "ohh, megint itt van a szép lány, aki tök szimpi", meg én is szimpatikus voltam neki. Azóta már pár éve nem járunk suliba, de még mindig jóban vagyunk, szóval szerintem lépj. :D
2019. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyet eddig csak tini párkapcsolat témában lehetett olvasni...

Mi lesz így a csajozással ha egy random osztálytársadat nem tudod megszólítani?

2020. jan. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!