Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szinte az összes gyerekkori...

Szinte az összes gyerekkori barátom lekopott illetve, ami maradt barátság nagyon egyoldalu. Tudnék szerezni új barátokat felnőttként? 27/N

Figyelt kérdés
4 gyerekkori barátnőm volt. Az egyiknek lett egy becsuszott gyereke, illetve egy problémás agressszív párja.Teljesen eltünt torolte magat faceről.A másik megharagudott rám ,mert állítólag hanyagoltam, tőle bocsánatot kértem de hsjthatatlan. A másik kettő állandóan dolgozik ,szinte sosem ér rá.Próbálok mindent megtenni, hívom ,írok nekik ,ott vagyok ,ha baj van de visszafelé semmi.Nagyon fáj ez nekem ,pedig szeretni szokrak az emberek, pozitív , normálisnak gondolom magamat.Még is szinte egyszerre tüntek el 10 éves barátságok.
2019. dec. 19. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez semmi, hosszasan tudnék mesélni, hogy az én 10 éves barátságaimnak hogyan lett vége. Nem te tehetsz róla, az embereknek már nem fontos a barátság. Pedig jó lenne ha lennének, ebben én is egyetértek és szerintem működne, ha az emberek akarnák.
2019. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már késő, ebben a korban már megszűnnek a barátságok nem pedig jönnek.
2019. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csatlakozni tudok az eddigi válaszolókhoz. Nekem is több évtizedes barátságok szűntek meg, külföldre költöztek / gyerekeik lettek/ sokat dolgoznak stb. Már belefáradtam, hogy mindig én keressem őket, pedig nem panaszkodást akarnék rájuk zúdítani, én is pozitív ember vagyok, másrészt szívesen hallgattam, mi van velük. De nem megy.

A férjem még szerencsés, neki 2 gyerekkori barátja maradt, de többen neki is úgy tűntek el, mint szürke szamár a ködben.

Hátha valaki tud sikersztorit mesélni, de én nem ezt tapasztaltam.

2019. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 28f vagyok.


Sajnos erről én is tudnék mesélni. Akikkel annó suliban együtt lógtam haverok és eljártunk szórakozni is, vagy külföldre költöztek, vagy felköltöztek Pestre barátnővel, vagy aközelben laknak, de már családjuk van. 2 haverom maradt akikkel tudnék lógni néha, de abból az egyik az olyan, hogy inkább otthon ül amikor csak teheti. Barátnője nincs. Csak munkába jár el otthonról. Le volt dumálva a szilveszter is, hogy 3-an elmegyünk, erre ez akiről most írtam, lemondta a szilvesztert azzal a jelszóval, hogy tuti sok ember lesz, ő inkább otthon marad. Kissé kiakadtam. Pont szilveszterkor akar otthon ülni? Mondjuk év közben is ezt csinálja. Utoljára tavaly novemberben volt hajlandó kimozdulni, de már előtte is csak hónapokkal korábban.


Nekem is ugyan ez a bajom, mint neked. Én igényelném azt, hogy ha nem is minden héten, de 2-3 hetente legalább összefutni, meginni valamit, dumálni, elugrani billiárdozni stb... Csak hát nincs kivel.

2019. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak megragadta a figyelmemet "egyiknek lett egy becsuszott gyereke" hogy a gyerekek nem becsúsznak 'oda'.


Minek vesződnél a barátságok ápolásával, ha így érnek véget? Kell ez neked?

2019. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szép megfogalmazás.De a barátnőm is ezt vallja,nem volt tervezett gyerek.Megtartotta ,persze ez az ő dontése ,nincs jogom beleszólni.De utána a barátnőm szó szerint, belehülyült a helyzetbe,probáltam támogatni de csak ellnségeskedett velem.
2019. dec. 20. 10:23
 7/8 anonim válasza:
Nekem 2 régi barátnőm van jelenleg, egyikük külföldön, másikukkal meg néha-néha találkozunk csak, mondjuk ő tuti megmarad. Nekem is mindig elkoptak, megsértődtek apróságokon, amikor velük beszéltem, úgy érzetem, mintha tojáshéjon lépkednék. Bezzeg ők rendesen odaszóltak a másiknak, ezért nem is bánom, hogy már nincsenek. Azt viszont igen, hogy nem hozott össze hozzám hasonlóakkal a sors. 25 N
2019. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkatársak között vagy a hasonló hobbit űzők között lehetnek barátok. 27 évesen még előtted az élet!
2020. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!