Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudok beileszkedni...

Hogyan tudok beileszkedni valahova?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim a suliban nem vagyok jóba senkivel,suli után nem szoktam sehova se meni hanem otthon vagyok Szomorú vagyok nem tudom hogyan kell kapcsolatokat építeni ha van tipetek kösszi hogy leirjátok

2019. dec. 19. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan szomorú, hogy vannak ilyen emberek!

Szeretnék segíteni!!!!

Kezdeményezz beszélgetést, mondj neki viccet, akár szimpatikus akár nem, mert tudod nem a külső számít! Legyél kedves vele, segíts rajta ha kell. Vagy van egy oszt. Társam aki hasonló problémával küzd, ő pl. Mindig vesz valamit majd szétosztja.

Remélem segítettem!

Szorítok!

2019. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen idös vagy ha megkérdezhetem ?gondolom városigyerek vagy ugye?
2019. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
akkor a játszotér kilöve igy maradnak a szorakozohelyek és a játéktermek deilyen nics amit leirtálmindenkinekvannak baratai az enyémek tinikorombol most 30 vagyok és ök a legjobbak,
2019. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!