Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Joggal rágott be rám a lakótár...

Joggal rágott be rám a lakótársam, mert beszóltam a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Két éve lakunk együtt, és az elejétől fogva jól megvoltunk, mostanra már mondhatni haverok vagyunk. Full békésen éltünk, amíg valamikor a nyár végén fel nem szedte ezt a csajt, aki aztán egy idő múlva egyre többet volt itt és elkezdte kelteni a feszültséget. Alapjáraton leszűrtem, hogy elég primitív az egész lány, de hát mindegy, nem nekem kell szeretni. De aztán elkezdett olyan dolgokat csinálni, amiket vendégségben abszolút nem illik, tiszta redva volt utána minden, pl a wc-ben ott volt hagyva full sz.rosan a kagyló, az egész lakást ilyen hajas csulák lepték el, zuhanyzáskor elárasztotta az egész fürdőt, aztán vizes lábbal flaccsogott a lakásban stb. Na aztán volt asszem úgy egy másfél hónapja, hogy átjött egyik este, diszkréten szatyorban hozva magával a kis szennyesét, és nekiállt random itt mosni, mindenféle megkérdezés nélkül. De azért azt megjegyezte a lelkem teregetés közben, hogy igazán szellőztethetnénk többet, mert büdös van és neki kanszagúak lesznek a ruhái :| Na akkor utána beszéltem lakótársammal erről az egészről, és egyébként megértette, úgy oldottuk meg, hogy lehetőleg azokon a napokon aludt itt a csaj, amikor én is a barátnőmnél voltam, így nem ütköztünk. De még így is voltak bajok, többször feltűnt, hogy valaki (nyilván ki más) hozzányúlt a holmimhoz. Nem nagyon vannak elkülönítve a cuccaink lakótársammal, nagyrészt minden az előszobaszekrényben van (panel) együtt, de ez nem azt jelenti, hogy cs...sztetjük a másik cuccát, egyáltalán mit nyúlkál bele a szekrénybe. Amúgy is volt, hogy benyúlt közös cuccokat, így random elvitte a konyhából a lisztet meg a zsemlemorzsát. Persze elvileg lakótársam adta oda neki, de akkor is mi ez már. Tudom közös ló meg minden, de azért na.

Aztán végül tegnap este történt, hogy mentek valahova és még gyorsan felugrottak valamiért, a csaj meg így közölte lakótársammal, hogy milyen jó hogy van programjuk ma estére és nem kell neki itt rohadni, mert amúgy gyűlöl itt lenni, micsoda egy lepra hely stb, én meg persze hallottam. Hát alapjáraton elég konfliktuskerülő vagyok, de akkor már valami elpattant, meg mégis ez az én lakásom és ő a vendég, kimentem és elküldtem a jó édes anyjába, de úgy rendesen. Tényleg bunkó voltam, lánnyal így nem szabad beszélni, de már annyira a t*köm televolt vele, hogy csak szimplán kijött. Lakótársam azóta teljesen ki van bukva, még melóból is írogat, hogy hogy lehetek ilyen szemét, és miért nem vele rendeztem le, miért kellett a barátnőjének beszólni, meg hogy én csak irigy vagyok rá (?!). Most eléggé rezelek hogy ezzel egy egész barátságot tönkrevágtam, és valóban négyszemközt kellett volna ezt megbeszélnünk, arról már nem is szólva hogy valszeg kereshetek új lakótársat. Szerintetek bocsánatot kellene kérnem, vagy engedjem el? Eléggé bántja az önérzetemet most ez az egész.



2019. dec. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, vagy a haverod is olyan primitív igénytelen sz/r, mint a csaj, vagy annyira belehabarodott, hogy fel sem tűnnek neki ezek a dolgok.

Mindkét esetben te leszel a rossz, a csaj már amúgy is ellened hangolja. Nem nagyon tudsz mit tenni, kérj úgy-ahogy bocsánatot, de mondd el, hogy mit akarsz, mi zavar stb. Aztán hátha sikerül kompromisszumot kötni, de nehogy csajt hibáztasd, mert az csak olaj lesz a tűzre (vagy költözz a barátnődhöz)

2019. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, most neked drámázik, mert a csaj egy darabig nem szopja le. Nyugi, neked van igazad, nálam előbb szakadt volna a cérna.
2019. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
"Persze Józsi, igazad van, irigylem a redva, igénytelen barátnődet, aki hótt szarosan hagyja maga után a budit, és csoda, hogy még van haj a fején, mert már egy pulikutyányit szétszórt a lakásban."
2019. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Mond h ez a soook minden miatt már nagyon televoltál, és ott is feszültebb voltáp, és kijött. Sajnálod, tudod h nem kellett volna. Ennyi. Így kehettél ilyen 'szemét'. Nem nehéz. Jézusnak is voltak feszültebb napjai.
2019. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy ez mennyire vigasztal, de en neked adok igazat, teso. Igy kell csinalni.
2019. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

figyelj nyilván igazad van, hogy helytelenül viselkedik

szerintem a barátod puhapöts és nem is beszélte meg vele valójában

megmondod a barátodnak, hogy bocsánatot szeretnél kérni a csajtól, hogy ilyen hevesen reagáltál és nem lett volna szabad így beszélned vele, nyugodtan kellett volna megbeszélni vele az aggályaidat, ez egyébként igaz is, mert tényleg nem szabad így beszélni

aztán szépen nyugodtan megmondod, hogy ő itt egy vendég, attól még, hogy a barátját nem zavarják ezek a dolgok, téged igen és jogosan, mert te élsz itt és te fizetsz érte, nem pedig ő

felsorolod, hogy nem bírod, ha belenyúl a cuccaid közé, kérdezze meg legalább, hogy moshat e, takarítson el maga után a fürdőben stb. stb. szedj össze mindent, ami zavar

ha még ő sértődik meg, akkor nyugodtan mond meg a barátodnak, hogy te megpróbáltad, rád nem haragudhat

nem kell négyszemközt ezt megbeszélni, hármasban jobb sztem, hogy hallja a barátnőjét

2019. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

"Persze Józsi, igazad van, irigylem a szuper primitív, húgyagyú, redva, igénytelen barátnődet, aki hótt szarosan hagyja maga után a budit, és csoda, hogy még van haj a fején, mert már egy pulikutyányit szétszórt a lakásban."


Csináld, amit mondtam, majd mond, hogy ez így nem mehet tovább. Vegye észre magát a lány, a józsi meg ne hagyja h ez menjen, vagy vég nélkül intézzen el minden utána.

2019. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Tiltsad ki a lakásból ezt az igénytelen redvás lotyót.
2019. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem tetszik neki, ne járjon oda, ne hasznàlja a cuccokat.

Lehet takarodni, béreljen magának lakást 🤣🤣


Sz∆r flekk...guszta.

Ez is sokat elmond róla.


Figyi, amikor anno én voltam lakótárssal, mi megbeszéltük a dolgokat.


Ha vele nem lehet és nem fogja fel a dolgokat engedd el és keress rendes IQ, EQ val rendelkező rendes mantalitású társat.


S igen az ellenkező nem illatát durván lehet olykor érezni, amit ők maguk nem fognak soha, hiszen hozzá szoktak.


De a csajnak a haverod szobájában a helye, nem máshol.


Ez nálunk is benne volt a feltételekben.

Én vendégeim én szobámba, az övé pedig a sajátjában.

Nem óbégatva, cigánykodva, szexuális hangokat tartsák magukban.


Meg volt oldva

2019. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Lakótársamtól bocsánatot kértem, kizárólag a stílus miatt. Egyébként belátta, hogy igazam van, a nője volt eredendően bunkó. Csak egy kis idő kellett neki. Megegyeztünk hogy a csajt többet nem szeretném meglátni a lakásom közelében, semmikor, ha nem vagyok ott akkor sem. Így lesz a legjobb.
2019. dec. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!