Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti hogy fogadtátok...

Lányok, ti hogy fogadtátok amikor meg tudtátok, hogy egy közeli ismerősötök meleg?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha közeli ismerős, barát, akkor az ember sejti/tudja anélkül is, hogy ezt kimondanák neki. Természetesen, és elfogadóan.
2019. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és biszex, vagyis inkább a lányok érdekelnek. Ha egyik ismerősről/barátról kiderülne, hogy meleg, akkor elfogadnám. Van is barátom (lány), aki biszex, de igazából ugyanúgy tekintek rá.


De igazából jól mondja az első válaszoló, ha a barátod/ismerősöd akkor sejted róla, hogy lehet meleg.

Persze nem minden esetben.

2019. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj kicsit félreértettem a kérdést :D. Na szóval, mikor kiderült erről a barátnőmről, hogy biszex akkor elfogadtam.

Régen mikor még nem tudtam magamról, hogy biszex vagyok akkor is elfogadtam pl. hogy az egyik fiú osztálytársam meleg. Sőt osztályban igazából mindenki elfogadta, a fiúk is.

2019. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudomásul vettem, beszélgettünk a dolgokról egy kicsit, mert hát valamit csak reagálni kell egy coming outra. De nem volt meglepetés tényleg. 😀
2019. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én meleg srác vagyok és egy csaj barátnőm rákérdezett többször is miért nem csajozok. egyszer kettesben voltunk és megkérdezte, hogy meleg vagyok-e. én meg rávágtam, hogy igen :D hát azt a megdöbbenést az arcán és zavartságot :DDD de utána magához tért és semmi sem változott, elfogadott, jóban vagyunk
2019. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"oké".

Hogy kéne fogadni? Szerintem pont az a helyzet, hogy ez is természetes, vagyis ugyanannyi reakciót érdemel, mintha valaki heteró lenne.

Ha le akartam volna feküdni, akkor persze csalódott lennék ilyen esetben, de ha nem akarok vele szexelni, akkor nekem nem mindegy? :D

2020. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy tekintenék rá, mint eddig.


Nekem nem egy meleg ismerősöm van, pasi és nő is + a családban 2 srác.


Volt legjobb barátnőm pl 4 év után vallott szerelmet nekem, megmondtam nekem ugyan az az ember marad, se több se kevesebb.


Hogy a visszautasítást fel tudja dolgozni mondtam neki:

Szeretnék továbbra is barátja lenni, de az ő egyoldalú szerelme miatt KELL pár hónap 0 kommunikáció/tali, hogy újra barátság legyen.


Ugyanis az nem barátság, ahol egyik fél szerelmes.


Eltávolodott, főleg miután lett párja s a poén, hogy sráccal jött össze.


A többi meleg ismerősömmel pedig jóba vagyok, sőt támogatom őket.(ha már valakiknek szülei ellenük vannak stb)


Engem addig nem zavar, amíg nem én vagyok a "célpont".

2020. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!