Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozhatnék össze a...

Hogy barátkozhatnék össze a volt "főnökömmel" (szakmai gyakorlat)?

Figyelt kérdés

Gyakolat során egész jóban lettünk, jól elbeszélgettünk.

Kiderült, hogy van több közös hobbink pl. nagyon szereti a színházat, irodalmat.

Nagyon megkedveltem és nagyon szeretnék vele összebarátkozni vele, azon gonolkozok milyen jó lenne valamilyen közös programra elmenni.

Szakmai programokra is szokott járni, és mesélte hogy ilyen kultúrális fesztiválon volt a baráti társágával.

És nagyon szeretnék ilyenekre járni, vagyis mindig szerettem volna egy ilyen társasághoz tartozni.


Nagyjából 10-12 évvel idősebb férfi, ami komplikálja a dolgot.

Nem tudom a barátkozás mennyire kivitlezhető ebben a helyzetben, pedig olyan jó lenne.



2019. dec. 30. 08:46
 1/3 Davandaa ***** válasza:
Hát ha olyan jóba lettetek akkor hívd fel és invitáld meg valami programra. Ha jól sül el a dolog akkor még jobban össze barátkoztok és majd hív ő is téged. Egy próbát megér.
2019. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom te lány vagy a kulcsszavak alapján. Nem hinném, hogy azt gondolná csak barátkozni akarsz, úgyhogy ennek tudatában keresd őt.
2019. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vele színházba.
2019. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!