Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerényből flegma barátnő....

Szerényből flegma barátnő. Segítség!?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és én már egy jó 8 éve ismerjük egymást. Gimibe is együtt járunk. Ő is és én is szerények, visszahúzódóak vagyunk. Bár mióta élete első házi bulijában volt teljesen megváltozott. A külseje is és a belsője is egyaránt. Sokkal flegmább és már cigizik is. Egy ideig vártam hátha észre veszi hogy nagy hülyeség ez de nem. Először beszéltem vele de Úgy látszik tojt a fejemre. Már a szüleihez is fordultam akiket meglepő módon nem érdekelte hogy mit csinál a lányuk. Segítség kéne mert tudom hogy ő nem ilyen. Akik a buliba voltak beszéltem velük de azt mondták hogy semmi sem történt. Nagyon szeretem és nagyon okos lány nem akarom hogy rossz útra térjen. Kérem hogy csak tanácsokat írjátok!

2019. dec. 30. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Bővebb infót nem tudnál irni esetleg?

Mert annyi, hogy cigizik az nem egetrengeto probléma, csak magával cseszik ki esetleg.

Hany eves a barátnőd?

2019. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmentél a szüleihez hogy cicizik? Hm.

És lehet hogy csak most már van önbizalma, észrevehette pl hogy tetszik a fiúknak. Ezt egyesek flegmaságnak veszik, pedig nem az. Persze nem ismerlek titeket, lehet hogy tényleg az, de van ilyen. A tinédzser kor mindenkit megváltoztat.

2019. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!