Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom, aki amióta...

Van egy barátom, aki amióta párkapcsolata van nem keres. Párkapcsolatok miatt sok barátság tönkremegy?

Figyelt kérdés

Amíg szingli volt sokat találkoztunk,de fél éve amióta párkapcsolata van csak vele van és a baráti társaságát hanyagolja.

Sok emberre jellemző,hogy ha párkapcsolata lesz,akkor hanyagolja a barátait?


2019. dec. 31. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, pedig nem kéne így lennie.
2019. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Logikus, hogy a társával van szívesen, és nem veled lóg éjjel-nappal. Nem is értem az ilyen kérdéseket. Nőjetek már fel...
2019. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne gyerekes? Fél éve nem láttam egyáltalán,nem is keres. Nem azt akarom hogy éjjel-nappal velem lógjon.
2019. dec. 31. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek parkapcsolata lesz, nem azt jelenti, hogy rogton el kell felejteni mindenki mast.

Persze, ha szakitas van, akkor visszakullognal mi??


Egyutt nem lehet talalkozni a haverokkal?? Es tudod, egeszseges neha kulon tolteni par orat.


Nekem csak addig voltak lanybarataim amig nem talaltak pasit maguknak.

2019. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazi baràtsàg nem megy tönkre. Max szünetel. Mindenki tudja, hogyha valaki szerelmes, akkor annak a pàrja lesz a legfontosabb.

De ha véletlenül vége lenne, egy igaz baràt ott lesz, hogy kisírd neki magad.

2019. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, gyakori szerintem is. De egyeb okok miatt is eltunhet egy barat akar hosszu idore is. Vannak emberek, akik nem tudnak bizonyos elethelyzetekben az egyeb kapcsolataikra koncentralni.
2020. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos jellemző ez a viselkedés. Nemre való tekintet nélkül hajlamosak az emberek arra, hogy megpróbálják kisajátítani az éppen aktuális párjukat, gyakran az érzelmi zsarolástól, terrortól sem riadnak vissza annak érdekében, hogy megpróbáljanak megtartani valakit. Az erős barátságok túlélik ezt, de manapság a kapcsolatok egyre felszínesebbek. Ezért az internetet hibáztatom, - az internet használata vastagon benne van abban, hogy személytelen, tartalmatlan kapcsolatok alakulhassanak ki és ez nem tesz jót az emberi kapcsolatoknak.
2020. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy igazi baratsagban nincs az h keres nem keres, keresd meg te ha akarod h talalkozzatok, neki most mas elete van.
2020. jan. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az nem igazi baratsag, ha rogton elfelejted a masikat, csak azert mert lett egy parod.

Senki nem azt mondja, hogy napi kapcsolatban kellene maradni!


Nekem az nem barat, aki 1 evre eltunik, es utana amikor problemai tamadtak, akkor hirtelen megint jo voltam, hogy meghallgassam. Az nem szamitott, hogy esetleg nekem is szuksegem lett volna egy barati fulre, mert olyan dolgokon mentem at egyedul. Mert sose ert ra. Ami vicc. Mert a partnered is, ha normalis, akkor elfogadja, hogy kis idot a baratoddal szeretnel tolteni.

2020. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt èn is tapasztaltam sajnos. Volt egy nagyon jó fiú barátom hosszú évekig. Tényleg sosem volt köztünk ennél több, nem is akartunk, viszont mindig mindent megbeszéltünk. Családdal, sulival kapcsolatos dolgokat, rengeteget hülyéskedtünk,de tudtunk komoly témákról is beszélni. Ha neki volt kapcsolata, én adtam neki tanácsot? ha nekem akkor ő. Mindig biztattuk egymást, örültünk egymás boldogságának, míg egyszer megismerkedett neten egy lánnyal aki 2 megyényire lakott tőle és folyton oda utazgatott. Amivel nem is volt gondom, biztattam stb. Majd a kedves lány szépen lassan megtiltotta neki, hogy velem beszéljen, így bunkó lett velem, nem válaszolt semmire. Megszakadt a kapcsolat teljesen, mert mikor szóvá tettem ezt, letörölt facebookról is. Aztán egy év múlva újra felbukkant, mert szakítottak, de már olyanok voltunk egymásnak mint az idegenek. 2 és fél éve nem tudok róla semmit. Ami a mai napig nagyon fáj. Nekem is van/volt kapcsolatom, de a barátaimra is szakítok időt.

25N

2020. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!