Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megismertem egy vidéki roma...

Megismertem egy vidéki roma családot nagyon barátságossak befogadoak voltak rendszeresen jártam hozzájuk ( ők hívtak)? aztán mikor leèrtem akkor már anyira nem éreztem hogy örülnènek hogy ott vagyok illetve a hátam mögött ki is beszèltek

Figyelt kérdés
De szemtöl szembe teljessen kedvesek voltak sajnos nem ez az első ilyen eset hogy így jártam velük ami nagyon fáj velem lenne a gond? Vagy ez a romaknal " szokás"? Mikor rakerdeztem konkrétan hogy mi a gondjuk velem akkor meg elkezdtek bunkozni hogy semmi és Mit kérem számon őket jó emberismerőnek tartottam magam de rajtuk nem tudok néha ki igazodni mert tettük hogy szeretnek ha valójában mègsem?
2020. jan. 1. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakadjál le róluk.
2020. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem beszèlünk de elèggè fáj hogy nem kaptam választ hogy miért lettek ilyenek velem mert kellett akkor elhivni meg megjátszani hogy bírnak?
2020. jan. 1. 19:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ha valakit szeretek a közelèbe szeretek lenni lehet sok voltam és ezt így ereztettèk?
2020. jan. 1. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki nagyjából egy éve kiírta, hogy egy lány miatt valami vidéki családhoz járkál, ki akarja venni az egyik szobájukat és dolgozni rájuk, mert az apa-anya imádja őt?

Akkor is térden állva könyörögtünk, hogy ne csinálj marhaságot, ezek nem a családod, pedig akkor arról nem szólt a fáma, hogy cigányok.

2020. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem èn vagyok èn egy munka miatt kerültem velük baráti viszonyba
2020. jan. 1. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad és megszabadultál tőlük!
2020. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetet ne keverd össze a naivsággal.a romák nagyon mézes-mázosak tudnak lenni(tisztelet a kivételnek)mert az nem kerül nekik semmibe.és tényleg örülhetsz,hogy nem raboltak ki vagy ilyesmi
2020. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!