Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én gondolom túl?

Csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Hatan vagyunk legjobb lány barátok,18 évesek vagyunk nagyon szeretem őket és bármikor számíthatok rájuk,sose voltak köztünk felesleges viták,azt gondolom ritka ennyi embernél ilyen kapcsolat. Viszont sokszor érzem azt hogy az egyik lány nagyon ragaszkodik egy másikhoz, mindig mondja neki mennyire szereti, hiányzik is neki, meghogy lelki társa és nagyon mély a barátságuk (mondjuk hozzátenném ő nem sok embert képes elviselni)

Nyilván 6 embernél nem lesz egyforma a barátság, nem is várom el hogy az legyen, de hatunk közül hárman nagyon efelé a lány felé húznak, neki mondanak el először mindent stb nem maradok ki semmiből csak nyilván nem nekem mondják el először, de előbb utóbb úgyis én is értesülök róla..

Én nem haragszok arra a lányra akit ennyire preferálnak, én is nagyon szeretem csak mikor látom hogy szeretlek stb nekem pedig sose mondják és kicsit rosszul esik...

Nekem elég könnyen megy a barátkozás, sok jó barátom van rajtuk kívül, de azért mégis elgondolkodtam, hogy ballagás után lehet nem is fog egyik se keresni,hanem csak vele fognak...


Vagy normális hogy mindegyikünk közül valaki jobban húz a másik felé? (én is ugyanúgy más társaság felé is húztam sokszor) sosem ment a kapcsolatunk minőségére, csak na, mégis elgondolkodtam...nekem ők nagyon fontosak és értékes emberek.



2020. jan. 1. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, bármelyikükre lehet számítani, és ugyanúgy én is megoszthatom a gondjaimat bajaimat és halló fülekre találok...lehet csak a prioritás bántja az "egómat" vagy nem tudom..
2020. jan. 1. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha már hárman vagytok felüti a fejét ez és még más nem kívánatos dolgok. Én megtanultam a leckét. Lehet több barát, de egymásról ne is tudjanak, külön kell őket kezelni. Így nem lesz baj.
2020. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi együtt is nagyon jól megvagyunk, a mélység nem egyforma de szerintem nem is kell. ennyi embernél sosem lesz egyforma, de mindent tudunk a másikról, itt a lényeg hogy az elsődleges személy az nem én vagyok
2020. jan. 1. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a "Szex és New Yorkban" a Jóbarátokban és az Agymenőkben sem volt egyforma intenzitásúak a barátságok, pedig mindnyájan jó barátok voltak.

Egyelőre érd be ennyivel, aztán ballagás után majd kiderül.

Arra persze ne várj, hogy keressenek! A barátság társasjáték, oda-vissza vannak kötelezettségek, keresheted te is őket!... csak arra figyelj, hogy ne legyen valamelyik részről egyoldalú.

2020. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy picit énközpontúbb vagy s ez miatt nem esik jól. 2 dudás egy csárdásban szitu 🙃


A személyiség típusok nagyon összetettek s bizony vannak olyanok melyek egymás mellett nem jó párosítás.


Töltsétek ki : (mindenki külön) lassan s átgondolva


[link]


(Van magyar teszt is)


Viszont rengeteg tini csoport (főleg lányok esetében) felosztlik huszonéves kor elején már.

Főleg mikor idősebb, felnőtt világba lépnek s teljesen másképp állnak be a nézőpontok.

2020. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!