Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a személysegem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nem tudom élvezni az életet.Akármilyen buliban vagyok nincs bátorságom jól érezni magam.A barátaim jóindulatát egyre gyakrabban szánalomnak érzem.Azt hiszem,hogy mindenki csak azért szeret mert sajnál.És emiatt adósnak érzem magam,nem tudom kifejezni,hogy az milyen jól esik nekem és én is kedvelem őket.Emiatt aztán sokan úgy gondolják,hogy nem vagyok rájuk kíváncsi.Hogyan változzak meg?

2020. jan. 2. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Megváltozni nagyon nehéz.

Írd le hogy mit szeretnél, mit szoktál tenni és mit kellene helyette tenned. Talán ez segít az adott helyzetben jobban reagálni.

De ha valóban jó barátok vagytok, akkornekik isbeszélhetsz nyugodtan erről.

2020. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
i betűvel
2020. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el uj helyekre a barataid nelkul, par napra tapasztalni, ahol ugy erzed feloldodhatsz. Neha nehez egy adott kozossegben valtozni, ha az emberek megszoktak, hogy ilyen es ilyen vagy, igy reagalsz egyes helyzetekben. Mikor visszajossz pl egy hetes kirandulasrol, atrendezed a szobadat akkor a barataid 3 napig csodalkoznak, majd megszokjak az uj enedet es boldogan bulizhattok egyutt.
2020. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!