Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet ezzel kezdeni?

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
20/f vagyok nem vagyok az a nagy bulizós ember aki mindennap a discoba lenne vagy mindig inna..de neha neha ram jön hogy mennek de nincs kivel sajnos az utóbbi időben a 192818 nagybaratbol/haverból lett 0.Elég sok hatbaszuras es csalodas ért engem e téren csak egy pelda (az egyik az akkori csajomra is ra ment es tagadta).Amint végeztem a szakmával júniusban azóta nincs egy társaságom csak ilyen érdek emberek vannak akik ram írnak néha ha unatkoznak vagy ha kell valami éppen , volt egy legjobb barátom osztálytársak is voltunk meg foci csapattarsak is o egy eleg felenk visszhuzodo srac volt mindig is es baratnoje se volt soha ,lett egy baratnoje aminek örültem vegre de ez mar addig fajult hogy 0-24 be a lannyal volt mar egy sorre se tudott bejonni a varosba vagy bulizni menni mert a csajaval volt bezzeg amikor nekem volt mindig szantam idot “baratokra” . Meg mondtam hogy egy papucs lett stb megsertodott neki allt feljebb es azota nem beszeltunk es nem is fogunk.Regebben mondtam neki kulfoldot mindig hogy mehetnenk egyutt szerencsét próbálni melozni van ismerős. o mondta hogy nem akar kulfoldre menni erre nezem fbn hogy a csajával ki költöztek nemetorszagban amin eléggé meglepődtem mostában inkabb csak csajozok nokkel beszélgetek De azert hianyoznak a hulyulesek egy jo haveri társasággal de hat mit tanacsoltok hol tudnek baratkozni ismerkedni ?
2020. jan. 2. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktál sportolni, kondiba járni ?
2020. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!