Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm simán befekszik a...

A barátnőm simán befekszik a férjem mellé az ágyba tv-t nézni. Illetve ha nálunk van, nem a fürdőben öltözik át, hanem a nappaliban, ahol simán járkálunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Előzménye, hogy nyáron a férjem és a barátja partiba akarták vágni. Ezt a barátnőm mondta el nekem. Állítólag nem volt semmi, a férjem az öklébe hajtotta a fejét, meg simogatni próbálta, de kirakta őket. Akkor ez a laza viselkedés a férjemmel mellett mi?? Ritkítsam a találkozást, vagy csak vaklárma van a barátnőmmel kapcsolatban a fejemben? Nem a házassággal kapcsolatos vélemények érdekelnek, hanem a barátnőmmel kapcsolatosak.

2020. jan. 4. 13:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%

partiba is vágták, nem csak akarták.. csak nem mondják el neked.


Amúgy, ezt a bnővel kellene megbeszélni, hogy nem otthon van, és tartsa tisztában azokat a bizonyos határokat.

2020. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%
Állítólag nem volt meg a parti. Ki állítja? :) Én azon csodálkozok, h még a barátnőd, és nem tépted meg. Nem bántásból mondom, de ha ilyen birka vagy, akkor meg is érdemled. Tényleg nem bántás! A házasságod csak nyomokban tartalmaz őszinteséget, hűséget, tiszteletet.
2020. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
98%
Ha nekem a barátnőm az ágyamba feküdne a férjem mellé, úgy vágnám ki mint macskát szrni.
2020. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak a jóbarátok...

Férjed megkapta legalább leb£szast a multkori eset után?

2020. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
55%
Jártam hasonlóan így, le is feküdtem a másik lánnyal (aki barátnő volt), csak megfelelő időzítés kellett hozzá.
2020. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Kösz a választ skacok. Még a birkást is elfogadom. A megérzésem is ezt súgja, de meghallgatok több véleményt is, nehogy belefussak abba, hogy én látok többet valamibe, és esetleg egy ártatlan embert (bántok) meg. Amúgy nem, a férjem nem tudja, hogy tudok róla. Ha egyáltalán igaz, mert már ez is eszembe jutott, hogy kamu, és nem volt semmi ilyesmi. De ez a kevésbé valószínűbb.
2020. jan. 4. 13:32
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyáltalán hogy reagált arra a férjed, hogy befeküdt mellé a "barátnőd"? Ha nem ludas, akkor nem lehet, hogy a csaj akar összejönni vele és azért állítja?
2020. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%

ez a barátnő előbb-utóbb meg lesz kukacozva...kivéve akkor, ha ezen már túl is van! :D

ha kell még neked az ember, akkor sürgősen távolítsd el!

2020. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Nem vett róla tudomást látszólag, de mikor elment a nő a gyerekekkel (egyedül álló anyáról beszélünk), és szóvá tettem a férjemnek, hogy ez ledobta az ékszíjat az agyamról, akkor a férjem mosolygott, hogy biztos volt benne, hogy ezt szóvá fogom tenni.
2020. jan. 4. 13:53
 10/47 anonim ***** válasza:
93%
Kiugrasztanám a nyulat a bokorból . Diktafont rejtenék el a nappaliban , behivnam őket finoman közölnem a tenyeket a gyanút és elmennék azzal hogy 2 ora múlva jövök addig döntsenek . Megérkezve vissza hallgatnám .... Aztán cselekednék a kamust vagy a csalókat kivágnám .
2020. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!