Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen oldalak vannak ahol...

Danielig123 kérdése:

Milyen oldalak vannak ahol ismerkedni lehet az emberekkel?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Bárhol lehet ahol lehet kommunikálni. Sok helyen ismertem már meg embereket, játékokban például, meg itt is.
2020. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a chat.hu-t és a gyaloglo.hu-t ismerem. Ezek nem a legszínvonalasabb ismerkedős oldalak. A tinderről pedig ne is beszéljünk!


A moly.hu-n vannak olyan topikok, ahol lehet jókat beszélgetni. Én ezt a zónát szoktam nézegetni, ahol lehet levelezőtársakat találni:

[link]


Egyébiránt vannak még különféle tematikus csoportok a facebook-on is. Akár még egy jobb fajtára is akadhatsz. Én a chemtrail csoportot figyelgetem olykor.


Érdemes szétnézni, sajnos nincs tuti biztos, neked való tippem. Valahol csak megtalálod a helyed. Amúgy van egy csomó tréninges lehetőség is, ahol szintén tud ismerkedni az ember.

2020. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha irnál magadról pár konkrétabb sort, ki vagy, hány éves vagy, ffi/nő, fiú/lány, mi az érdeklődési köröd, stb, akár itt is találhatnál barátokatt, vagy legalábbis beszélgető társakat. Én tök jókat szoktam beszélgetni néha privátban, egy-egy kérdéssel kapcsolatban. De még ha nem is mindig vagyok közös nevezőn a besélgetőpartnerrel, még akkor is megismerek egy embert, szóval még úgy is megéri többnyire.
2020. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!