Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogadnátok?

Hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy ha például van egy jó barátotok akivel már több évtizede jól kijöttök, rendszeresen tartotok baráti főzőcskézést, kirándulást stb, de egy nap azzal fordulna hozzátok, hogy valamit elszeretne mondani amit már régen elakart de nem mert. Ekkor pedig bevallaná, hogy 20 éve megölt valakit, csak megúszta és emiatt nem került börtönbe. Nyilván ezt titkolta előletek mindidáig,most vett bátorságot magán, hogy bevallja nektek.

Ti ezt hogy fogadnátok? Tudnátok utána ugyanolyan szemmel tekinteni rá?


(kérdés csak elméleti, most ne filózzunk azon, hogy egy gyilkosságot senki nem úszik meg, most vegyük úgy, hogy mégis megúszta)


2020. jan. 5. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért az is fontos lenne,hogy kit ölt meg,milyen indíttatásból,és hogyan.
2020. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor írok egy példát:


Egy véletlenszerű embert hirtelen felindulásból.

2020. jan. 5. 13:42
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Ilyet nem tudna előttem eltitkolni az biztos. De ha mégis valami csoda folytán, ez azért komoly dolog szerintem és hát, még ha velem normálisan is viselkedne akkor is másként tekintenék már rá és, hacsak a tette után nem ő lenne a föld mintapéldánya, a barátságunkat is megszüntetném.
2020. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!