Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem? Vélemény,...

Mit kéne tennem? Vélemény, tanács? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki kb. 50 km-re lakik tőlem és az utazás elég binyolult, másfél éve találkoztunk azota egyutt.


Neki rengeteg barátja van nekem viszont csak néhány . Ezzel a néhányan sem tudok túl gyakran találkozni hisz mindenki külön városban van (Osztalytarsak).

Eléggé fáj hogy a barátom szinte három naponta találkozik velük és minden hétvégén éjjelekig van kint én pedig itthon ülök egyedul amikor nem vele vagyok.


Tudom ezzel nincs semmi gond, hisz ezzel o ugymond “gazdag” hogy ilyen sok ismerose van akivel joba van de nekem annyira faj ez es evek ota ez van elozo kapcsolatomban is ez volt, nem tudok baratokat talalni es az mar amugy sem lenne olyan hogy egy megszokott barati kozosseg regi sztorikkal , viccekkel


Szoval nincs a baratommal ugy baj mer normalis ez nyilvan de nekem ez annYira rossz h kisebb korkmba nem lettek kozossegeim (feltehetoen ez a szuleim valasa miatt is mert a hetvegeket veluk toltottem h ide oda rohangalok es nem jArtam ki , vagy nem jarhattam soort csapatokba keves volt a lehetoseg is stb).


Es emiatt en ugymond hisztizek a baratommal mindig de nem mondom meg konkretan ezt mert olyan gaz h alig van nehany igaz baratom sot ismerosom is.


Es elegge faj ez nekem h en itt ulok es nem az van h nem visz veluk mert ha egUtt vagyunk igen de nem mindig tAlalkozunk.


Nem tudom h kene reagAlni es mit tegyek h jobb legyen , nem talalok tarsasagokat ugynkomolyabb baratsagra sot most suliba es munkaba se jarok mert tanulok otthon.


Velemeny, tapasztalat, tanacs?


Sokan, koszi!



2020. jan. 5. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Szerintem meg kell próbálnod kimozdulni, emberek közé menni. Mit tanulsz egyébként? A sztorik kialakulnak idővel. Szóval a barátkozáshoz sosincs késő. Légy bátrabb! Ha olyan dolgot tanulsz, akkor esetleg a sulis társakkal kéne kezdened. Remélem valamennyire tudtam segíteni.:)
2020. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!