Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék ismerkedni?

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék új barátokat szerezni, de nem tudom hol. Az osztályomat már 10 éve ismerem és már elég unalmasak. Nem vagyunk egy jó osztályközösség, így rajtuk keresztül nem tudok új embereket megismerni. Illetve a hobbiaim is olyanok, hogy nem csapatosak, hanem pl biciklizés, görkorizás, szörfözés, lovaglás.

Szeretnék menni bulizni, de nincs kivel, mert a barátaim nem szeretik az ilyen helyeket. Jön a fesztiválszezon a nyáron, és szeretnék menni néhány elõadóra, csak nincs kivel és ez frusztráló.. Illetve soha nem voltam meg discoban és ki szeretném próbálni, de nem tudom kivel.

16/L



2020. jan. 5. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárhol tudsz. Például menj el egyedül bulizni, fesztiválozni, ott tudsz ismerkedni. Vagy neten bárhol, ahol szimpatikus embereket látsz, írj rájuk és kezdeményezz.
2020. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek csapatosak. Biciklis túrák, deszkás helyek, lovas események. Nézz körbe, hogy nincsenek -e a környéken ilyen csoportok, helyi szerveződések.
2020. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti vannak bringás csoportok, ahova csatlakozni lehet :)


Én elmennék egyedül fesztiválozni.

Igaz, korábban nem egyedül jártam, de mindig megismerkedtünk valakivel/valakikkel. :) Csak legyél nyitott, kezdeményező ;)

2020. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!