Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyen kérdésekre nem...

Ti milyen kérdésekre nem válaszoltok vissza?

Figyelt kérdés

ezt főleg online, és barátoknál értem.


az egyik ismerősömnek elmondtam, hogy másnapos vagyok. amire azt kaptam:

"te amúgy is sokat iszol, szóval biztos hozzá vagy szokva, nem?"


ezzel szerintem passzív agresszívan lealkoholistázott. ami egyrészt nem igaz, másrészt mivan. annyira azért nem vagyunk jóban. szóval lehet, hogy paraszt dolog, de én erre nem válaszolok.


Most nem a saját igazságomat keresem, szóval főleg a főkérdésre válaszoljatok pls. Kíváncsi vagyok, hogy másnak hol vannak a határai.


2020. jan. 5. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valakivel beszélgetni akarok, akkor mindenre válaszolok. Ha valamire közlöm, hogy nem akarok, mert mondjuk túl személyes és újra kérdezik többször, akkor arra nem válaszolok.

Amúgy ki az illető és miért beszéltek egyáltalán, ha ez annyira kiakaszt? A kérdést nem érzed úgy, hogy kicsit túlreagáltad?

2020. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jó ismerősök vagyunk. alapvetően itt írtam egy kérdést, de amúgy nem hiszem hogy túlreagáltam volna.

ettől függetlenül későbbiekben még fogok beszélni vele, szóval ez nem ilyen örök harag, csak indokolatlan volt a kérdése, ezért nem válaszolok rá

2020. jan. 5. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább olyan jellegű kérdésekre nem válaszolok vissza, amiről tudom, hogy költői kérdés.
2020. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!