Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak akkor keresnek az...

Miért csak akkor keresnek az emberek amikor azt hiszik, hogy bajom van?

Figyelt kérdés
mármint tök jó, hogy ilyenkor rám írnak. viszont alapjáraton mindig csak én írok rá másokra
2020. jan. 6. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább foglalkoznak veled. Ha egyáltalán nem keresnének, az a baj.
2020. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj RÁ senkinRE, csak írj NEKI. Egyébként az emberek alapjáraton éppen fordítva működnek: ha baj van, úgy elpárolognak, mint a köd. Csak akkor lihegnek körülötted és pedáloznak, meg idegesítenek, amikor nekik kell valami.
2020. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neked a hétköznapokban több igényed van csevegni velük, mint nekik veled, ettől függetlenül ha melletted állnak a bajban, akkor fontos vagy nekik. Nekem is általában a barátaim írnak először, ritka, hogy én kezdeményezem. Szeretem őket, de gyűlölöm az online kommunikációt, csak úgy chatelgetni senkivel sem szoktam, pláne nem hetente többször, erre semmilyen szinten nincs igényem. Egyébként se erről szól egy barátság.
2020. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha nem keresnének semmikor sem.
2020. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ezen kattogsz akkor ezek nem lehetnek valami túl jó barátaid
2020. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!