Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában eléggé bánt amit a...

Mostanában eléggé bánt amit a legjobb barátnőm csinál. Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem egy nagy dolog, de rosszul érzem magam amiatt,hogy a barátnőm sosem hív el sehova, nem mondja el mit csinál.Régen is olyan volt, hogy mindenkivel eljárt mindenhova és mikor hivtam azt mondta nem ér rá. Nem hazudik arról, hogy hol volt de mindig elhallgatja. Már egy éve terveztünk elmenni egy rendezvényre és mikor szóbahoztam azt mondta, hogy már mással megy mert vettek neki is jegyet, de ha nagyon akarok menjek. Ez így kissé rosszul esett :/ Beszéljek vele erről?
2020. jan. 7. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked ő a legjobb barátnőd, de fordítva biztos, hogy nem. Részéről ezt semmiféle barátságnak nem nevezném. Ki tudja, miért nem szakítja meg veled a kapcsolatot (pl. sajnál, jó vagy lelki szemetesládának, akármi), de sztem keress más barátnőt...
2020. jan. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keres masik baratnot
2020. jan. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ő nem a legjobb barátnőd, sőt, még csak barátnőd sem, maximum haverok vagytok. Egy barát nem viselkedik így. Nyisd ki a szemed és nyiss mások felé, ő egyértelműen jelezte, hogy nem kíváncsi rád és a társaságodra. Ezen szerintem mindannyian átestünk.
2020. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!