Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mások életében is vannak...

Mások életében is vannak jövök-megyek kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy valakivel látszólag tök mély barátságot kötöttetek, de aztán úgy viselkedtek egymással, mint az idegenek, ha nincs már az az életszituácio, ami összekötött titeket.

Tipikus példa nálam az egyetem. Egy társasággal együtt voltunk állandóan, együtt is mentünk nyaralni, erre egy évvel az egyetem után nemhogy egy találkozót nem sikerült összehoznom velük, de még az üzeneteimre sem reagálnak.


2020. jan. 7. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Aki valóban igazi barát az megmarad, de nagyon sok sajnos nem az.
2020. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De természetesen nem csak egyetemen tapasztaltam ezt.
2020. jan. 7. 19:46
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy a kezdetekben még nem látod ki lesz az igazi barát. Nálam legalábbis volt olyan barát, aki kiöntötte a lelkét, olyan dolgokat árult el nekem, amit soha senkinek nem mondott el, éjszakákon keresztül sírt a vállamon, és most még születésnapomon sem köszönt fel.

A vicces, hogy pont egy olyannal tartom végül a kapcsolatot, akivel nem ápoltunk szoros viszonyt.

2020. jan. 7. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Érdekes, de ez van. Ezért se szabad megítélni egy barátságot előre. Nekem két 10 éves is csúnya véget ért, míg az amiről az elejétől fogva azt hittem, hogy nem lesz tartós, a mai napig működik.
2020. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh igen. Mesélhetnék.. olyanok eltűntek akik majdnem a gyerekeim keresztszülei lettek. Ki van még mindig itt, 20 éve? Akit korábban többször lepattintani akartam, mert “nem egy világ vagyunk”. Az emberek jönnek-mennek, a társad, gyerekeid= a CSALÁDOD lesz az állandó.
2020. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én életem csak erről szól. Itt is elkezdek valakivel beszélgetni, és 1-2, max. 5 levélváltás után vége mindennek. Volt, hogy neten, chat-en, valakivel próbáltam tartani a kapcsolatot, megbeszéltük, hogy valamikor találkozunk, nem lett belőle sem semmi. Én minimálisan keresem az ilyenek után más társaságát.
2020. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából az egész életem jövök-megyek kapcsolatokból áll.


Például munkatársaknál is, ha valakivel egy projekten dolgozunk akkor együtt eszünk, jövünk-megyünk, együtt élünk fél-egy évik szinte. Aztán jön más projekt és utána éppen csak havi 1-szer beszélünk, ha irodában össze futunk.


Általános iskolánál szintén együtt voltunk, együtt nőttünk fel, aztán bumm középsuli és alig beszéltünk. Középsulinál ugyanez, egyetemen is ugyanez. Az az 1-2 barát aki megmaradt az se napi szintű kapcsolattartással és az is inkább közös hobbi, munka miatt.


Vagy sokat túrázom, sokszor találkozok emberekkel, idősebbek, fiatalok. Volt akikkel 4-6-8 órát beszéltünk, letoltunk egy hosszú teljesítménytúrát.

2020. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordulnak ilyen kapcsolatok.
2020. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!