Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tud egy felnőtt ember...

Hogyan tud egy felnőtt ember ellenkező neművel barátságot kötni?

Figyelt kérdés
Mindig többet néznek bele. Kis korban még könnyebb, mert naívabbak az emberek, de felnőttként nem tudom hogyan lehetne.

2020. jan. 8. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Titokba tetszik neki,aztán megbékél a tudattal.

Mer ugye számunkra nem attraktív emberrel ritkán kötünk akármit,még kosarat sem.......

2020. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha jóban vannak, jól kijönnek és nem akar többet az egyik fél a barátságnál akkor simán lehet. Én 2 nővel is jó barátságban vagyok, mondjuk egyiket 10 éves korom óta ismerem. A másik nem túl régi barátság, randinak indult, de párkapcsolat nem lett belőle, egyrészt mert rájöttünk hogy mint egy pár nagyon nem illünk össze, de mint haverok simán mert baromi jól eltudunk hülyéskedni és ennyi. Persze azóta lett nekem normális párkapcsolatom, a barátnőm igaz nehezen de elfogadta hogy nekem 2 nő barátom is van akikkel jóban vagyok meg persze néhány haver és ennyi. Egyébként neki is voltak fiú haverjai, valamilyen szinten érti ezt de nála nem voltak ennyire tartósak, amit be is vallott hogy irigykedik erre az egészre hogy nálunk ez így működőképes persze van némi féltékenység is, eleinte még ennél is több volt, de ebben inkább az irigység köszönt elő. Egyébként ő is jóba lett velük főleg azzal akivel gyerekkorunk óta jóban vagyunk ő vele jól kijön. A másikkal annyira nem.
2020. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
le lehet pontozni de ez a szomoru valosag amit sokan éreznek magukbanmondom sokan,még mielőtt a ne általánosíts meg stb huszárok jönnek.... csak igyekeznek okosnak maradni mer nem akárhol vannak,hanem a gyakorin...
2020. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
mer tudod mi a helyes válasz,amit legtöbben mondanak azt mondom és akkó én is 100%os vagyok,mondjuk ki az igazat,max lepontoznak,aztán kész,legyünk őszinték ha a végén a válasz 50%ban "pontos",mer ugye akit itt lehurrognak hogy ilyen-olyan baja van,ezért mondja ezt,az innentől kezdve 0%ban hasznos és nem ember,vagy azért van mer nem tudsz rá tekinteni ugy mint pár,és ezért barátzónába rakod...ennyi,nem kell tulbonyolitani,nem kell tudományos matyinak lenni.
2020. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Nő vagyok és vannak férfibarátaim évtizedekre visszamenően.

Ma már családilag barátaink a férjemet és a feleségeket/barátnőket is beleszámítva.

2020. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

barátja vagy annak a nőnek férfiként aki:

nem teccik annyira,de itt van és érdeklődik,azért mégse legyünk bunkók a társaság előtt meg amúgy se,köszönjünk vissza,nem tetszik de ne mutatkozzunk másképp mint akik vagyunk ugye?

Annak a nőnek aki tetszik anná anná má más a helyzet amikor főleg ugy viselkedik veled mint a barátod...a legrosszabb.

2020. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű dolog csak tudományos matyi nem bírja ki hogy ne mondjon mindenféle magyarázatot.
2020. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
a saját mentségére mindent....de ő is tudja hogy tetszik neki az a nő vagy nem,vagy férfi,csak mivel nem tekint rá potenciális partnerként..
2020. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lazy Lover ***** válasza:
41%
Vagy meleg az egyik vagy pedig dugò cimbik sok ilyet ismerek igazi fèrfi nõi baràtsàg nem lètezik
2020. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
olyannak kell barátkozni, aki párkapcsolatban él
2020. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!