Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a férfi és...

Mi a véleményetek a férfi és nő barátságról?

Figyelt kérdés
A barátaim akikkel napi rendszerességgel beszélek csak nőkből áll. Nem is lenne semmi baj ezzel csak a munkahelyen ez sajnos pletykákat okoz.Bár engem különösebben soha nem érdekelt ki mit beszél a hátam mögött. Hiába mondom hogy semmi nincs köztünk már nem igazán hisz nekem senki. Az igaz hogy messengeren is tartom velük a kapcsolatot még munka után is de a lelkiismeretem tiszta mert senki házasságában párkapcsolatában nem okoztam bajt soha. Csak nem tudom egy férfi nő közötti barátság meddig működhet normálisan hogy nem lépjük át a barátság határát. Mert ahogy anyám is szokta mondani barátságből szerelem is kialakulhat.Várom a véleményeteket
2020. jan. 10. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Lehet hogy nem vagy az a beképzelt,bunkó. A rendes,félénk,normális férfiaknak csak friendzone jut.
2020. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nemaRendőrség ***** válasza:
48%
Női kollégák vannak, de ők nem barátaid
2020. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem létezik. Valaki mindig többet érez majd és szenvedés lesz a vége.
2020. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mennyire szoros a kapcsolat. Csináltok programokat munkán kívül is? A férj tudtával? :) Tarthatsz valakit jó embernek, és beszélgethetsz vele jókat nemtől függetlenül. De ez még nem barátság. Felületesen is lehet "haverságot" fenntartani. Szerintem sem működik hosszú távon pontosan azért amit anyukád is mondott. Valaki elkezd többet érezni a másik iránt.
2020. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kolléganőkkel csak szakmai dolgokról beszélek, de van pár ember akik már magánéleti dolgokat is megosztank velem messengeren, telefonon, személyesen. Van amikor éjfélig is elbeszélgetünk. Az viszont igaz hogy nem vagyok egy bunkó ember talán ezért is kedvelnek mert ha látom hogy rossz a kedve mindig próbálok egy kis vidámságot hozni a napjába.Főzök egy kávét, elkészítem ahogy szeretik, elmegyek nekik reggelit venni a büfébe. Munka után pedig szépen meghallgatom hogy mi is bántja a lelkét.
2020. jan. 10. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondhat bárki bármit, ezt neked kell tudnod. Ha nem érzel többet irántuk, akkor működhet.
2020. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szokott lenni munka után is találkozó és igen a férj is tud róla mert én is járok náluk nem napi szinten de amikor tudunk összefutunk. Viszont ahol nincs férj mert elváltak ott azért jobban figyelek mert nem akarom hogy a kedvességemet félreértse
2020. jan. 10. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de van.
2020. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#1 Válaszolóval értek egyet! Aki normális rendes pasi nem a beképzelt bunkó stb annak bizony csak a friendzone jut. Tapasztalat..
2020. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is mindenkinél egyéni. Volt egy fiú barátom nagyon sokáig,az elején tetszettünk egymásnak,de mivel hozzám visszajött a srác,aki szünetet kért,így megbeszéltük a másikkal,hogy barátok. Pár év múlva jött a betegesen féltékeny barátnője és szétzilált minket.

Most pedig mondhatjuk,kialakulóban van egy barátság egy fiúval,neki van barátnője,akiért odavan és eddig úgy tűnik,hogy ezt a csajt nem zavarja. Szóval ez helyzettől függ szerintem.

2020. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!