Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm túlreagalja szerint...

A barátnőm túlreagalja szerintetek? 16/l

Figyelt kérdés
A barátnőm volt pasija kb 2szer rám írt de uyg hyog küldtem valamit snapchaten és úgy arra írt valamit pár szót. És most megharagudott rám a barátnőm ez miatt.

2020. jan. 11. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem reagálja túl, barátnőd pasijával ne beszélgessél... vagyis ilyen szinten...
2020. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem túlreagálja. Nem mindegy, mire és mit írt, de ha semmi olyan akkor ezzel semmi probléma.

Persze, nem látok a dolog hátterébe, csak személyes vélemény😅

2020. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
Volt pasija. Beszélgethetsz vele. A csaj azért van kiakadva, mert még nem zárta le a dolgot, ezért még kicsit a sajátjának tekinti.
2020. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem reagálja túl, barát exével ne nagyon beszélgess. Van még rajta kívül gondolom más pasi is a földön szóval furcsa lenne ha neked pont ez az egy kéne
2020. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt két nézet találkozása van... Az egyik szerint a barát exével soha... A másik szerint pedig annak vége, ezért miért ne próbalhatnatok meg? Ha nekik nem működött miért ne működne nálatok?


Utóbbi ellen/ első mellett az szokott szólni, hogy a barát vagy érez valamit a másik iránt, esetleg nem tudja elfogadni teljesen, hogy látja mással boldognak az exét, netán irigy, hogy ő nem tudta megadni az exnek amit talán a baratnő igen...

2020. jan. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-ös!

Én meg egyetértek veled abban amit leírtál, ezzel együtt a 2. verzió mellett állnék ki!


Azzal, hogy az exe boldogságát nem tudja elfogadni, azzal az enyémet se, és azzal, hogy irigy, rám irigy!

Nekem meg köszi szépen, de ilyen barát nem kell, szóval ha ő így áll hozzá, akkor az nem barátság, az ilyen "barátokat" le kell pattintani.


Azért " jeles a barát, mert pláne így a konkrét kérdésben, kíváncsi lennék rá, hogy 16 évesen ez mitől barátság?!

Nem kétségbe vonni akarom, csak kíváncsi vagyok.

Mert ugye az együtt lógás, felszínes dumálgatás, stb, az messze nem barátság, ha majd próbára teszi az élet, és kiállja azt, akkor majd barátságnak lehet hívni.


Ez most egy tök jó tesz. Ha valaki ennyit nem bír tolerálni, hogy (nem kezdeményezve, hanem válaszolva!) valaki írjon az exének pár szót, az egyszerűen nem barát.

Elbukott a barátság az első , komolynak is alig nevezhető próbatételen.

2020. jan. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" az exe boldogságát nem tudja elfogadni,"


...nem mellékesen ez szánalmasan kicsinyes , és megvetendően irigy hozzáállás.

Ha valakinek ilyen barát kell, lelke rajta, az én értékrendembe ez biztos nem férne bele.

2020. jan. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pont ebben a helyzetben vagyok, csak felnőttként. Én jóban vagyok a barátnőm exével is, hiszen évekig együtt jártunk mindenhova, és mikor nagy ritkán rámír, hogy kiöntse a lelkét, nem fogom lekoptatni. Persze ez nem jelenti azt hogy bármit is akarnánk egymástól, csupán megmaradt közöttünk a normális emberi kommunikáció.


A kérdező se írta hogy akarnának egymástól valamit. Az meg bunkóság ha rámír valaki és nem reagálok.

2020. jan. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 - mi célból irogatsz neki?

2 - ha exem kell valakinek, vigye, de a közelembe ne hozza senki.


Nekem se tetszene, hogy akivel vége azzal pacsizgat előttem egy szerettem vagy barátom.


3 - minek tudja a barátnőd kivel mit beszélgetsz?

Tudod az a te kis saját szvérád.


Szerintem te vagy a ludas, ha magadra haragítottad a csajt.


Egyetlen helyzetben mondanám, hogy "legyetek boldogok" én viszont kiszállok az életetekből - ha őrülten szerelmesek lennétek.

2020. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2 hónapban 2szer beszeltem vele az is azért volt mert rám írt snapchaten a snapemet amit küldtem. Gondoltam bunkóság ha nem válaszolok ezart válaszoltam. De kB csak pár szót beszéltünk. Meg én ugye a legjobb havarjaval kavartam és segített nekünk.
2020. jan. 12. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!