Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszéljek vele az étkezési...

Beszéljek vele az étkezési szokásiról?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki néha mondd olyanokat, ami miatt azt érzem, nem szereti a testét.


Beszéljek vele erről? Gyönyörű és csinos lány, de néha megijeszt pár megjegyzésével.


Barátok vagyunk, nem közeli, de igen.


Vagy egyszerűen csak mondjam neki, hogy milyen csinos ma? Vagy valami ötlet?


Régebben nekem is volt, amikor több étkezést is kihagytam egy nap, és rosszul éreztem magam a bőrömben, ezért érzem úgy, hogy beszélnem kellene vele erről.


Vagy tényleg csak dicsérjem meg többször? Nem fogja azt hinni, hogy tetszik nekem?

Tudja, hogy a lányok is tetszenek..egyszer azt is mondtam neki, hogy tetszik nekem. De az csak félreértés volt.


Remélem értitek, amit szerettem volna közölni.


2020. jan. 12. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ezt neki magának kellene megértenie, hogy nincs baj a testével.


Ez persze nem így megy, mert egy csontsovány ember is érezheti magát elhízottnak, és fordítva.

(Persze lehet odafigyelni a súlyunkra, de ésszerű keretek között.)


Bocsánat a példa miatt, senkit nem szeretnék bántani vele.


Szerintem beszélhetnél vele arról, hogy miért gondolja, hogy nem csinos, vagy miért nem elégedett a testével.


Próbálj segíteni neki azzal, hogy rávilágítasz olyan dolgokra, amiknek örülhet önmagán (külső belső).

Nagyon konzervatív leszek, kövezzetek meg érte ha akartok 🤷🏻‍♂️, de beszélgess vele olyasmiről is, hogy mennyit számít az, hogy egészséges. Hajlamosak vagyunk ezt természetesnek venni, és elfelejteni, hogy mennyire értékes is valójában.

A kulcs az, hogy magával megbékéljen. Ennek az oka is fontos, hogy más, vagy saját maga miatt.


Remélem jól értettem a problémát, ha nem, bocsánat.

2020. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor beszéljek vele. Köszönöm szépen.

Az anyja érdekes jelenség. Nem hiszem, hogy ő észreveszi egyáltalán mennyire bunkó a lányával.


Kicsit duci, de úgy, hogy elképesztően néz ki közben.


Köszönöm a tanácsot.

2020. jan. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!