Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnèk hogy újra olyaneg...

Mit tehetnèk hogy újra olyanegyen mint règen?

Figyelt kérdés

Már több mint 10 ève vagyunk a legjobb haverok


Együtt szórakoztunk, segítettük a másikat mindent megbeszèltünk, mindkettőnknek volt/van barátnője ès szintèn minden okès volt úgy is


De mióta kiment külföldre dolgozni (hívott ugyan de èn nem mentem vele) azóta megváltozott amikor haza jött is mindig elmentünk szórakozni vagy csapatunk egy bulit, vagy csak söröztünk de már akkor is látszott rajta a változás ès egyre kevesebbet találkoztunk egy èvbe már csak 2x aztán meg egyáltalán


Kerestem próbáltam vele beszélgetni de már csak 1-2 szóba válaszol


2020. jan. 13. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit, sajnos sok esetben ez az élet velejárója. Életszakaszonként változnak a prioritásaink, azokkal együtt változunk mi is. Teljesen érthető, ha átalakult a kapcoslatotok dinamikája és az is, hogy eltávolodtatok egymástól. Egy dolog biztos: ami volt, az elmúlt és nem jön már vissza. Megpróbálhatjátok új alapokra helyezni ezt a kapcsolatot, másféle programokat szervezni, ha találkoztok, másról beszélgetni, mint ami a megszokott volt. Ha kapaszkodsz a múltba és azt várod, hogy minden olyan legyen, mint amikor teljesen más körülményeitek voltak, akkor garantáltan vége lesz ennek a haverságnak.
2020. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!