Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg szerelmes belém?

Tényleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Nyár óta nem beszél velem, nem szól hozzám, azt hittem most majd a suliban néha váltunk pár szót, de most sem történik semmi. Kerül, mindenkinek elmondja mi van vele rajtam kívül. Azt mondta, majd beszél velem is valamikor, de ez nagyon régóta csak halasztgatva van.

Annyi mindent tettem érte, legjobb barátok voltunk régóta, nem akarom fényezni magam, tényleg nem, de rengeteget köszönhet nekem, nagyon közel álltunk egymáshoz. Tudom róla, hogy ő lányokhoz vonzódik, de én egyáltalán nem, de ezt megmondtam neki is.

Most mi baja lehet? Most amíg vége nincs a giminek vagy akár életem végéig nem fog hozzám szólni, csak mert én nem viszonzom? Az én hibám, hogy akkor miért barátkoztam vele? Lehet tényleg érez valamit?

Többiek szerint igen :(

Mindig próbálok vele valamit beszélni, de nem tudok...



2020. jan. 13. 19:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Oké, lehet egyszer egy csók is elcsattant, de nem voltam magamnál és tudta, hogy amúgy nem tenném meg, nem volt szándékos..
2020. jan. 13. 19:32
 2/10 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Lány vagyok és 100%-ban tudom róla, hogy ő a lányokra bukik de én a fiúkra, és senkivel nem kezdtem ki, oké?

Milyen alapon beszélsz ilyen stílusban?

2020. jan. 13. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Ja, hoyg egy másik csajról van szó???? Mert ez egyáltálán nme egyértelmű, azthittem fiú vagy, figyelhetnél jobban, hogy mit és hogyan írsz le... a véleményem ugyanaz... Nem drága kedves kérdező, nem szeret téged, hanem szánalmat érez..szokj hozzá, hogy ez így lesz vagy majd megbékél...
2020. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Drága kommentelő, aki olyan barátságos stílusban tudsz nekiesni másnak azonnal, olvasd el a kulcsszavakat mielőtt mindenfélének elhordasz, köszönöm.

A véleményed teljesen tiszteletben tartom és elfogadom, bár nem értem miért kéne felém szánalmat érezni, mikor én nem akarok tőle semmit, de azért köszönöm tartalmas válaszod.

2020. jan. 13. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell sárkánykodni véleményt kértél nem? Tévedni meg szerintem emberi dolog, hisz te is benézted a bnőd érzelmét. Azt gondolom tehát, hogy a lányok gyakran csinálnak ilyet, de most megharagudott rád és egyáltálán nem szerelmes vagy ilyesmi. Persze lehet kibékültök gimi végére , pláne ha egymás mellé ültetnek titeket. Üdv : 1-es ;)
2020. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem a véleménnyel van problémám, igen, azt kértem és mint mondtam, elfogadom. A stílussal van baj.

Csak azért zavar ez az egész, mert megbántani nem akartam őt, viszont nem értem, minek kell ennyire kerülni :(

2020. jan. 13. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy lejött, hogy két lányról van szó. Na mindegy.


Szerintem most egy kicsit hagyd, de ha tényleg szeretéd még barátodnak, mindenképp beszélj vele nem túl sokára. Kérdezd meg szépen, higgadtan, hogy miért van ez. Mert pl velem is volt olyan, hogy egyik legjobb barátnőmmel egyik hétről a másikra, hideg ismerősökké váltunk. Máig fogalmam sincs mi történt igazából. Bánom is, hogy nem beszéltem meg vele. Mondjuk manapság már újra beszélünk, de max pár havonta, neten... És sajnálom, hogy nem cselekedtem, amíg lehetett.. (mondjuk ennek van egy melléksztorija is, de az nem annyira lényeges most itt)

(Én is lány vagyok mielőtt valaki letámadna..)

2020. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(((érdemes a kulcsszavakat is megnézni...)))
2020. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan rossz neki hogy szeret téged te meg ott riszálod magad előtte, értsd meg ezt.
2020. jan. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“De én egyáltalán nem vonzódok lányokhoz” “elcsattant egy csók is”

Mit vagy felháborodva? Hülyítetted szerencsétlent, aztán még jópofizzon is neked? Hagyd békén, azért kerül, hogy ne fájjon neki jobban.

2020. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!