Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan engedjem el az egyik...

Hogyan engedjem el az egyik legjobb barátomat, ha én nagyon szeretem, de rájöttem, hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Több éves barátság és eleinte szerintem őszinte is volt, de aztán kicsit eltávolodtunk egymástól, és mióta újra "nagyon jó" a kapcsolatunk egészen más lett. Általában csak akkor keres, ha valami gondja van és, ha én keresem csak akkor érek célba, ha van valami, amiről tud panaszkodni. Lelki szemetesládának használ, de azt sosem kérdezné meg, hogy én hogy vagyok, velem miújság. Volt olyan, hogy felhívott magától és a több, mint egy órás beszélgetésünk alatt végig ő beszélt a gondjairól, és én csak hallgattam, míg megnem untam. Többször volt olyan is, hogy nagyon kedves volt, dicsérgetett meg mondogatta milyen jó, hogy ilyen barátja vagyok, mint én aztán a beszélgetés végén vagy szivességett kért vagy pénzt. Persze a pénzt mindig maradéktalanul visszaadta, de akkor is rosszul esik. Már megmondtam neki, hogy sok idő kellett, de átlátok rajta és többet a létezéséről sem akarok tudni, de közben hiányzik és nagyon sajnálom, hogy mégsem volt valódi a barátságunk. Haragszok rá, de sok szép emlékem van vele régről és emiatt nehezen engedem el. Hogyan tudnám magamban végleg lezárni ezt a barátságot?

24/L


2020. jan. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem adnal penzt kolcson ? 32/f
2020. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy, mintha pasinál tennéd. ne a szépre gondolj, hanem arra, ami kiábrándító
2020. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baratkozz màsokkal
2020. jan. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!