Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nrm akarom...

Mit csináljak ha nrm akarom hogy a barátnőm itt aludjon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem meg minden de anyám kész ideg, általában soha nem engedi meg hogy valaki itt legyen nálunk, amikor itt van valaki akkor is húzza a száját. A barátnőm megkérdeztr hogy holnap itt aludhat-e de nem szeretném elmondani neki az igazat, mert akkor nem kedvelnék anyukám, azt pedig nem akarom.

2020. jan. 16. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Pedig de, az igazat. Különben azt fogja hinni, hogy te nem akarod, és elkezd variálni, hogy miért.
2020. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Csakis az igazat. Inkább őt ne kedveljék, mint téged, nem?
2020. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindig az igazság a legjobb út, de megértelek. Ha kitalálsz valami kifogást akkor máskor is elő fog jönni az ötlet, és mindig nem lehet ráfogni valamire.
2020. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Hazugságra épített kapcsolat halálra van ítélve


Te gondolom nem ezt szeretnéd


Mondd meg nekik, hogy anyud nem engedi.


Hány évesek vagytok?

2020. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Na álljon meg a menet. Kik nem kedvelnék anyád? Másoknak mi közük van ahhoz, hogy anyád kit enged be az otthonába?
2020. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat nyilvan semmi kozuk sincs, de a baratnoim mindig atjarnak egymashoz es en ugymond ki vagyok “rekesztve” mert en sem hivok senkit es ok sem engem:(
2020. jan. 16. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nem hívnak, mert azt hiszik, te nem akarod őket ott látni és ezért nem hívod őket. Ha őszinte lennél, akkor megértenéd és nem rekesztenének ki. Így jár, aki játszmázik.

Anyád felnőtt ember, pont le fogja szarni, hogy a barátnőidnek mi róla a véleményük, teljesen f3eleslegesen véded, csak magaddal szúrsz ki-

2020. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként nekem is volt egy olyan barátnőm, aki sose hívott át magukhoz és bennem is lett egy olyan gyanú, hogy nem is kedvel annyira, hisz a többi barátnőmmel gyakran aludtunk egymásnál, így én sem hívtam magamhoz, nem akartam piócának tünni. Sokáig gyártott kifogásokat aztán egyszer őszintén elmondta, hogy szivesen hívna, de szegényes albérletben élnek és az anyukája nagyon szégyelli, ezért nem szeretné, hogy bárki elmenjen hozzá. A probléma meg is oldódott ezzel, mert utána nyugodtán áthívtam, sőt egy idő után én is mehettem hozzájuk. Az őszinteség ilyen esetben mindenképp célravezető. :)
2020. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miert haragudna meg anyudra? Az ö lakàsa.
2020. jan. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!