Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha mellőznek az altalad vélt...

Ha mellőznek az altalad vélt "barátok", ismerősök, haverok, mit érzel, hogyan lépsz túl?

Figyelt kérdés

Általam többszöri megkeresés után is mellőznek, nem keresnek, mintha nem léteznék számukra. Míg ők jól elvannak eggyütt és képeket posztolgatnak róla a közösségi oldalakon. Csalódottságot érzek, ürességet, azt érzem, hogy őnámítottam és hitegettem magam, becsaptam magam velük kapcsolatban és csak vélt, kirakat barátok és ismerősök voltak.

Hogyan tegyem túl magam ezen a dolgon?



2020. jan. 17. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Életemben már többször, nagyon-nagyon sokszor átéltem hasonlót. Jelenleg is. Élőben egymást utálják, mégis egymás postjai alatt megy a nyalizás (nem lépek be csak ritkán, de jön mail róla), de nekem nem válaszolnak. Messenger-en próbálom a kapcsolatot tartani velük. Illetve próbáltam.

Nem tudsz tenni semmit: nem keresed őket te sem, más barátok után nézel, elkezdesz bizonyos dolgokat az életben és mivel emberek mindenhol vannak, lehet esélyed új barátokat találni.

2020. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, ők nem a haverjaid (már), főleg nem a barátaid.


Nekem is volt egy helyi "baráti köröm". Én középiskolás korunk óta mindig együtt szilvesztereztünk, összejártunk, bulik, stb. Ez ment középsuli után is egy ideig, csak én pácba kerültem az életben (szimplán tönkrement az életem), és nagy ívben le se ***ak. Holott nem ezt érdemeltem volna. Nálam a konfliktus forrása, hogy sokkal előbb volt pl munkám, meg többet is kerestem náluk, előrébb tartottam. Ennek vége lett, utána mikor nekik ment a szekér leépítettek.


Én ráuntam hazugságaikra, meg a mellőzésükre. Egy szép napon mindegyiket a párjukkal együtt tiltottam közösségin. És nem szándékozom felvenni a telefont se nekik többet. Igaz, nem hiszem, hogy keresnének.


Azt akarom mondani, hogy van az úgy, hogy a barátságnak hitt dolog csak a te szemedben az. A barátokat jól meg kell válogatni.

2020. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült még. Engem is először csak mellőzött,aztán le is tiltott,ráadásul olyan,akivel szinte már legjobb barátok voltunk. Próbáltam új embereket megismerni,hellyel-közzel sikerült is,de olyan lassan találom meg velük a közös hangot,hogy siralmas.
2020. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értetlenül àllok elötte de nem feltételezem hogy vmi bajuk lenne velem.

Vannak akik àttèrtek amolyan tömondatos pàrszavas üzenetekre, ill alig irnak. Nem tudom mire vèljem, de van annyi màs dolgom hogy nem fogok rajta fennakadni.

Az egyiknél csak sejtem az okàt, ö messze költözött es anyagilag is jol àll, valszeg nincs szüksége az itteni koràbbi baràtaira.

A màsikrol abszolut nem tudom mi lelte,de tenyleg nem érek rà vele foglalkozni.

2020. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok minden megeshet. Lehet hogy ők nem gondolták hogy ti barátok vagytok, hanem csak haverként tekintették rád. Ezért arra tudok gondolni, hogy nekik folyik tovább az élete amibe te már nem férsz bele. Csúnyán fogalmaztam bocs, cska ez jutott az eszembe. Az életünk folyamatosan változik, ők is változnak, te is változol. Biztos fogsz találkozni még olyan emberekkel akikkel újból egy hullámhosszra kerülsz.
2020. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!