Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egy igaz barátom sem?

Miért nincs egy igaz barátom sem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és nem találom a helyemet barátság terén. Természetesen vannak "barátaim", akiket inkább csak haveroknak említeném, mintsem barátoknak. Egész életemben 1 igaz barátnőm volt, de sajnos már 2 éve elköltözött tőlem 300km-re és nagyon ritkán beszélünk. Az osztályomban volt még egy jó barátnőm, de iskolát váltott. Nagyon egyedül érezem magam.:/


Valaki volt már hasonló helyzetben? Azóta lettek igaz jó barátaid?



2020. jan. 17. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Sose voltak, csak azt hittem. Jó lenne, de nehéz ilyet találni. Az embereknek már nem fontos a barátság.
2020. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%

Na itt tuti kapsz majd néhány privát üzenetet. :D

Állítólag ahogy fejlődik a technika, úgy válik egyre magányosabbá az ember.

Nem voltam még hasonló helyzetben, de leépítettem egy csomó "barátságot", csak kettővel tartom a kapcsolatot. Most így jó nekem. Előfordul, hogy belépnek új emberek az életembe, olyanok is, akikkel barátkozhatnék, szóval lehetne építkezni, ha akarnék.

2020. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak néhány van


És az egyiket online ismertem meg és nagyon szeretem őt.

Szóval, ha a távolságot meg tudod oldani, akkor online is keresgélhetsz. :)

2020. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim, nem megy az ismerkedés, ezért nem tartozom egy nagy baráti körhöz, de még egy kisebbhez sem. Egy volt kolléganőmmel tartjuk a kapcsolatot, illetve a szüleim vannak még, rajtuk kívül senki. Úgy érzem, ez soha nem fog megváltozni, 29 évesen alig tudok kézzelfogható emberi kapcsolatot felmutatni és ezek 99%-a már csak múlt idő.

Férfiakkal nem akarok barátkozni, pedig volt férfi kollegám, akivel jól elvoltam, de mindig is egy lány társaságára vágytam. Barátként ebben a korban már hallani sem akarnak rólam, mert úgy is csak "arra" megyek, fiatalabb koromban sokkal több lány válaszolt, mint manapság. Eldöntöttem, hogy nem barátokat keresek, hanem kapcsolatot, de mivel nem tudok ismerkedni, erre sincs sok esély. Ha mégegyszer születnék, inkább lánynak születnék. Nem hajtanának el a lányok, ha barátkozni akarok, illetve nem nekem kellene 0 szociális készséggel megszakadni egy kapcsolatért, hanem ideális esetben jönnének a fiúk maguktól. Az említett kolleganőm parkolópályán van már régóta (én pedig egész életemben), hozzám egy nő nem jött még oda, őt pedig folyton fel akarják szedni a férfiak. F

2020. jan. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt lány barátom, amolyan lelki társ. Aztán mindkettőnknek féltékeny párja lett igy el lettünk szakitva egymástól. És amúgy nagyon jól működött, távolság sem volt akadály. Jó lenne visszahozni ezt az érzést az életembe, de igaz barát nem terem minden bokorban. Szóval azóta nem
2020. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!