Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meghivtak ket helyre nem...

Meghivtak ket helyre nem tudok donteni biovebben lent?!

Figyelt kérdés
Meghivott az egyik legjobb baratnomnek is mondhatjuk a szulinapjara de akkor lesz egy masik buli is amit mar reg meg beszeltem a baratimmal ,de nekem nincs kedvem menni a szulinapra mert azokkal az emberekkel sincs kedvem lenni es a masikat mar meg is igertem es en inkabb ida mennek de ha meg nem megyek el a szulinapra ugy besertodik (valami kifogast tudtom vagy mit tennetek?

2020. jan. 19. 10:45
 1/7 anonim válasza:
Hát ez tenyleg nagyon nehez. Szerintem menj el oda ahova mar oda igerkeztel. Mert ha mar megigerted hogy oda elmesz es ott akarsz lenni akkor az hogy te jol erezd magad az a fontos. A baratnod ha ezert megsertodik az reszben ertheto mert nyilvan akarja hogy ott legyel de ha megerto es jo barat akk nem lesz gond. Vidd el moziba vagy ajandekozd meg szemelyesen inkabb
2020. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom enis igy gondolom de ismerem es nem erti meg
2020. jan. 19. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el mindkettőre, szólsz a bnődnek hogy másik helyre is hívtak, és hamarabb elmész, de kérj bocsánatot tőle, akkor csak nem sértődik meg, és hogy azt is megígerted a másikat is. Ha tényleg bnőd akkor még fogja érteni, ha meg nem akkor kiderül nem is igazi bnő. Ennyi :)
2020. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "mondhatjuk" a szülinapjára? Most az van vagy nem? Amúgy meg ha már ezen gondolkodsz akkor nem is a barátnőd. Mert amúgy ő lenne az első.
2020. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arra irtam a mondhtjuko ja de mindketto este van es 2oranyira egymastol a ket helyszin busz nincs
2020. jan. 19. 11:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondhatjukot *
2020. jan. 19. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék a barátnős szülinapra, de nem maradnék, csak max 1 órát. Elnézést kérnék és taxival elmennék a másik bulira.
2020. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!