Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszem neki vagy csak barátké...

Tetszem neki vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Köszönöm ha elolvasod:)

Van egy srác akivel kb 1éve ismerjük egymást (csoporttársak vagyunk). neki régóta van barátnője de én mégis sokszor érzem úgy hogy olyanokat csinál amit egy baráttal(aki lány) nem szoktak.

Pl: mond olyat ha ezt vagy azt csinálok (pl olyan ruhát veszek fel ami neki tetszi) akkor szakít a barátnőjével és összejön velem, szinte mindennap megdícsér hogy milyen szép, csinos vagyok, egy bulin lekoptatott egy srácot aki be akart nálam próbálkozni (normális volt a srác), vagy ha egymás mellett ültünk a lábamra tette a kezét... egy két dolog ezek közül. 22/l



2020. jan. 19. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha van barátnője, akkor nem túl egyenes a srác, de persze attól is függ ez, hogy te mit szeretnél!


Az viszont kétségtelen, hogy tele a puttony nála, vagy csak túlteng a vére.

Ha kell, ne hagyd ki és vedd el!

Viszont ne várj tőle többet, mert nagy valószínűséggel többre, a magasabb szintre még képtelen.


Azt pedig sose felejtsd, hogy rajtad mindíg csak a dolgok fele múlik! Más döntéseiért sosem lehetsz hibás!


Esetleg ha van benned egy kis női szolidaritás, kicsit beszélgethetnél a barátnőjével, hogy mégis mennyire elégedett a kapcsolatukkal, vagy mit szól ezekhez amiket észrevettél a fickóján?

2020. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak baratkent tekint rad.

Ha tobbkent tekintene, akkor nem a baratnojevel lenne.

Szerintem lehet, hogy eszrevette, hogy bejon neked es ez imponal az egojanak.

2020. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!