Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy valakivel nagyon jó barátok voltatok, sokszor összejártatok találkozni, mindent meg tudtatok beszélni, aztán egyik pillanatról a másikra totál elhidegült tőletek a barátotok? És levegőnek néz kb, semmi se a régi.

Figyelt kérdés

Volt már ilyen veletek? Kiderült miért csinálta? Megváltozott ez valaha?

Én ha rákérdezek mi a baj, mindig az a válasz hogy semmi...


(Fiu-fiu barátságról van szó)



2020. jan. 21. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Sok év után. Mástól kellett megtudnom hogy "ő már eltávolodott tőlem" stb.
2020. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt. 13 éve. Azóta se tudom miért.
2020. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Igen, én szeptemberben tettem pontot egy hat éves barátság végére. Elegem lett abból, hogy csak azért, mert ő megházasodott és családalapításba fogott, emiatt már értékesebb embernek érezte magát nálam, és ahogy telt az idő, egyre jobban éreztette velem, hogy mocskosul lenéz engem (meg úgy kvázi mindenkit, akinek ennyi idősen még nem a családalapítás a fő célja).

Szeptemberben volt egy nagy veszekedésünk, amikor megkértem, hogy ugyan ne beszéljen már velem úgy, mint valami utolsó darab f*ssal, mikor én mindig igyekszem vele normális lenni, de hiába, még neki állt feljebb.

Sosem mondtuk ki egyértelműen, hogy itt vége a barátságunknak, de szeptember óta nem beszélünk és nem is keressük egymást, szóval ez részemről eldőlt dolognak látszik.


26/F

2020. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyszerű akkor nem vagyok egyedül :(


Eléggé szívbemarkoló a dolog, mikor fektetsz valakibe energiát, és ő meg így semmibe vesz :(


És lehetetlen megbeszélni, mert nem látja be, vagy nem is akarja

2020. jan. 21. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló. Hiába beszéltem meg vele a dolgot, az sem segített.

Valószínűleg sosem volt igaz barát az ilyen.

2020. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, jelenleg.

Mivel sokszor volt előtte is feszkónk (lány társaság) amit sose beszéltünk meg , így nem lep meg. Mivel mindjárt vége a sulinak,igyekszek más barátokra összpontosítani és majd az újak felé nyitni

2020. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!