Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy nekem sose...

Miért van az, hogy nekem sose voltak igaz barátnőim? Középsuliba is egy volt aztán nem keresett az általanos sulis barinőm néha keresett, de pasija bolt akkor mindig eldobott

Figyelt kérdés

Aztán most a legutóbbi barátnőmnek is addig voltam jó amíg nem lett palija... Nekem is van párom,de jó lenne azért néha elmenni akár négyesben. Sehol nem tudok ismerkedni, munkahelyen én vok a legfiatalabb mindenkinek gyereke van már.

Annyira magányos vagyok :/


2020. jan. 23. 15:59
 1/7 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van... mondjuk én meg sulis vagyok de alsóba a barátnőm el kulon váltak útjaink másik suliba ment 2 utcára lakik tőlem azóta se találkozunk aztán felsőbe 4 barátnőm is volt 4 év alatt minden évbe más mindig ott hagytak más barátnő miatt vagy fiú miatt mindig csak addig voltam jó amíg el tudta valakinek mondani buját bujat de engem már soha nem hallgattak meg vagy ha mégis ki nevettek vagy az volt a válasz ok az nem jó talán túl kedvesek vagyunk keményebbnek kéne lennünk nem kéne meg bocsájtani mindent és nem kéne meg hallgatnunk minden gondját és talán észbe kapnak de akkor meg mi lennénk a legrosszabb emberek én nem hiszek az igaz barátságban előbb utóbb úgyis hatba támadjuk egymást mondjuk nem mondtam el semmit soha. Mindig egyedül fogjuk majd a problémáinkat meg oldani senki nem lesz melletunk sajnos ez így van ki tartást nekem nincsenek barátaim és parom se egyik se jön össze de biztos velem van a baj ha van kedved írj
2020. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Fogyj le! Ne cseszd el a házzasságodat a plusz kilók miatt!
2020. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
🤣🤣🤣🤣
2020. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj ez a Norbis hülyeség 🤣🤣🤣 ígérem úgy lesz! Már bevásároltam Rékánál és egy évre vettem hozzá bérletet! 💪💪💪
2020. jan. 23. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Barizz össze Rékával, nagyon kúl a csak és tökre fiatalos trendi vágja a szlenget is, ahogy mi fiatalok talkingolunk egymás kösszt, szaal érted...
2020. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy járj el vhová. Mondjuk jógázni, vagy ha van vmi hobbid, akkor az is összeköthet másokkal.


Én pl dobolok 6 éves korom óta, és ilyen gagyi zenekarokban vagyok mindig, és csak ezért vannak barátaim. Akik mellesleg kva érdekes emberek többnyire.

2020. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, sose volt igazi barátnőm.

Szerintem sok emberrel van ez így.

2020. febr. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!